2733
2734

همه كائنات دست به دست هم دادن من خل بِشم 

اين چه وضعشه اخه 

يعني چي يه هفتس از مهلتم گذشته نكنه حاملم بي بي اشتباه كرده 

يعني ميشه خدايي نكرده 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
شاید برو ازمایش .بچه میخای؟

نه بابا بچه ميخوام چكار تازه دارم اين شكم لامصبو اب ميكنم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دوبار باردار شدم و سر هر بارداری دوتا بی بی چک زدم.هردو منفی بودن.فرداش که آزمایش میدادم مثبت بود ...

وااااي خاك بر سرم خدانكنه منم بشم

من ۴تا زدم منفی آز منفی نمیدونم چرا پایین نمیاد

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
من ۴تا زدم منفی آز منفی نمیدونم چرا پایین نمیاد

يعني نه حامله ميشي نه پريود

اقدام نبودم نمیدونم چمه تنبلی دادم دو دوره قرص خوردم تقریبا تنظیم شده بود الان ۲۰روزه نشدم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2738
اقدام نبودم نمیدونم چمه تنبلی دادم دو دوره قرص خوردم تقریبا تنظیم شده بود الان ۲۰روزه نشدم

پس منم بايد برم دكي

اگه نمیخوای ایشالا نیستی..علائم بارداری داری؟

نه زياد 

از صبح تا شب دنبال بچه هامم از خستگي اصلا نه علائم ميفهمم نه درد

انشالا که نیستی پس.خیلی چیزای دیگا باعث پریود نشدن میشه برو دکتر.شاید کیستی چیزی داری

انشااللله مرسي عزيزم حتما ميرم

سلام عزیزم حال شما چطوره دوست گلممممم😍😍😍😍😍

دلم براتون تنگ شده بود خیلی وقته ندیدمتون 

حالا چیشد بارداری عزیزم یا نه؟؟؟😂😂😂😂😂

باور کن باردار بشی اینقدر خوشحال بشم اخه بازم قراره خاله بشم😍😍😍😍😍

ولی بدون شوخی امیدوارم هر چی خیرت هست بشه و خودتون هم راضی باشین عزیزم

سلام عزیزم حال شما چطوره دوست گلممممم😍😍😍😍😍 دلم براتون تنگ شده بود خیلی وقته ندیدمتون  حا ...

سلام دورت بگردم عزززززيز دلمممم 😍😍 

چقدر دلم برات تنگ شده بود خيليً وقته همش ميخوام بيام حالتو بپرسم دوست نازنين و مهربونم 😍😍😍😍

بيچاره شدم به خاك سياه نشستم فكر كنم دوباره حاملم 😭😭😭😭

بي بي چك زدم انگار هاله انداخته ولي زياد واضح نيست گفتم بره دوباره بخره ،خيلي بيچاره ميشم اگر باردار باشم من خستم به خدا انقدراز صبح تا شب واسه اين دوتا بچه رو پام و ميدوام كه كه شبا جون ندارم حتي راحت بخوابم 

بچه خيليً خوبه ولي به خدا من ديگه نميكشم 😭😭😭😭😭

2706