2737
2734

هرکی قوپی بیاد ... است!😃😃😃

الان همشون میان میگن کباب ترکی بود خیلی تعریف کرد و... بعد خبراش می رسه کعره مغبا با نون بغبغی بوده😂😂😂😂😂 

خب شوخی کردم به دل نگیرید یالا بگین ببینم چه قدر کدبانو داریم اینجا؟ چه قدر هم مثل استارتر خرابببببکار؟😝😅

خدا همه عاشق ها رو بهم برسونه  

چرا یادم نمیاد؟

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین بار تو دوران دوستی براش لازانیا درست کردم با سالاد انار برد خونشون با مامانشو خواهرش خوردن کلی هم تعریف کردن 

منو شوهرم فامیلیم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728

من اولین چیزی ک با دسای خودم  براش درس کردمو بهش دادم قهوه ترک بود ک بجای شکر نمک ریخته بودم انقد هول بودم این شد ک اسم قهوه میاد دیگ میره تو کما

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2738

من اولش ماکارونی درست کردم .کلا غذا مذا بلد نبودم زیاد خوب نشده بود چیزی نگفت ولی هی میگفت این کارو میکردی بهتر میشد اون کارو میکردی فلان میشد

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊

اولین بار غذای روز خواستگاری بود ک بامامانم درس کردم گفت خیلی خوشمزه بوده ۳مدل سالاد درس کرده بودم😂با ژله و ..

ولی اولین بار که تنهایی درس کردم جگر بود که سرخ کردم زرچوبه یه قاشق زده بودم طعم زرد چوبه خالی بود😂😂😂😂

دعا کنین مستقل شیم از دست مادرشوهر خلاص شم🥺دلم خونه ای ک جهیزیمو بچینم میخاد

من که یادم نیست. چون عقد که کردیم ناهار میومد خونه بابام اینا که بیشتر مامانم درست میکرد. بعد از عروسی هم که فقط شب عروسی خونم بودم فردا و پس فرداش خونه مامانم بودم. 

خدا جون حواست به نی نیم باشه. واسه نی نی تو راهیم یه صلوات میفرستین

پیش نیومده برای نامزدم غذا درست کنم ولی پیتزا چرا درست کردم اونم که کاری نداره😓😅

اولین باریم که غذا درست کردم یادمه بلد نبودم چه قدر پیمانه برنج بریزم یه عالمه برنج جوشوندم😓 وای یادم میاد تا چند روز برنج داشتیم😂😂😂😂 جالبیش این جا بود این قدر دست پختم سوپرعالی بود که هیچ کس نمیخورد فقط دوتا قاشق😆😆

خدا همه عاشق ها رو بهم برسونه  

چی بگم، که نگفتنم بهتره.

یه بار رفته بودم خونشون، و وظیفه غذا درست کردنو به عهده گرفتم(خیر سرم) و داشتم با شور و اشتیاق غذا میپختم، و چقدر هم از خودم داشتم تعریف میکردم (بنده خداها نمیدونستن چه آشی واسشون پختم)

هیچی دیگه؛ فاجعه رخ داد و من به جای نمک، شکر ریخته بودم تو غذا
( خب تقصیر من چیه 😟😟؟ هر دو سفیدن، اصلا چرا باید هر دو یه رنگ باشن 😣؟

خدا. ! قربون عظمتت بشم، تو که قدرتشو داشتی 💪💪چرا این ۲ تا رو شکل هم آفریدی؟

الانم دیر نشده، پاشو رنگ یکیشونو عوض کن، (رنگ پیشنهادی من صورتیه 😍😍)

خلاصه با هزار فیس و افاده سفره رو چیدیم و غذا رو کشیدم واسشون، چشمتون روز بد نبینه، با تناول کردن نخستین لقمه ها یهو دیدم سفره شبیه به جزیره ی ناشناخته شد.
سوت و کور (صدای جیر جیرکها رو‌ میشد شنید)

اون موقع تازه فهمیدم‌که چه کردم😱😱😱

دوست داشتم همون لحظه، اسرافیل عزیز تو سورش میدمید و دنیا خاتمه پیدا میکرد.

(ولی حالا دارم میگم ای کاش به جای شکر، سیانور میریختم توش)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706