2726

اخه ینی چی اینکارا ..چرا الکی یکی رو دلخوش میکنید یا امید کسی رو ناامید میکنید ..مگه شما خدایید ک از اینده خبر دارید ..

یا مگه چشم برزخی دارید ..یا چشم بصیرت دارید ..قرار نیست تا یه چیزی تو ذهنتون خطور کرد بیاید بگید من حس ششمیم .. چقدددددم ک خانمای سایت ساده ان ک میان سوال میکنن من کی حامله میشم من کی ب عشقم میرسم ..جنسیت بچم چیه ..😐😐😐😐

الان این تاپیکو خوندم واقعا خندم گرفت ب طرف میگه ب خواهرشوهرت نزدیک نشو ..طرف هم میگه من اصلا شوهر ندارم ک بخام خواهرشوهر داشته باشم ..https://www.ninisite.com/discussion/topic/3813887/حس-ششم-بنظرم-امتحانش-ضرر-نداره-بیاید?page=1

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂اینا همون فالگیرای تو پارکن فقط ورژنشون بالا رفته اینترنتی اومدن

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

عزیزم اونا حالا اینکارو میکنن ب هردلیل ب هر عنوان

اونایی که باورشون دارن کارشون اشتباهه اگه امیدوار با ناامید میشن هر احساسی که بهشون دست میده مقصر خودشونن

وگرنه که اینا همش از نظر من چرته

اره  بابا منم یه ماه پیش یه نفر گفت حس ششم داره ازش پرسیدم کی حامله میشم گفت خیلی دیر در حالی ک ...

😂😂😂

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

شوخیه بابا 

من به عنوان شوخی گاهی میگم حس شیشم دارم

هر کیم جدی می گیره مشکل خودشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706