2737
2734
عنوان

شيردهي توروخدا بيايين ي لحظه

111 بازدید | 18 پست

بچه ها من٢٠روزه زايمان كردم تا دوهفته ك سرسينه هام زخم بود اما بعدش ك خوب شد تا الان هروقت ب ني ني شيرميدم٥ديقه اول ي دردوحشتناك سينموميگيره همون هاله دورش ارزده شده چيكاركنم طاقتم نمياد مجبورشدم شيرخشكم كمكي بدم

شمانميتونيدكارهاي بزرگ انجام بديداگه چيزهاي كوچيك حواستونوپرت كنه🎈

رابط سينه از داروخانه بگير

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

پماد کلوتریمازول بزن خوب میشه

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحمل کن جانم طبیعیه بخاطر همین میگن ماه آخر سر سینه هاتونو روغن بزنید وبکشید بیرون که پوستش سفت بشه موقع شیرخوردن نوزاد زخم نشه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2728

نه چرا شیرخشک میدی.یکی دوماهی طول میکشه.بعدم چون سینتو کامل نمیذاری تو دهن بچه فقط نوکشو میذاری.اگه کامل بخوره خوب میشی

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 

عزیزم کل هاله رو بکن دهنش  نزار نوکش دهنش باشه زخم میشه اینجوری و مدام شیرتو بدوش وبزن به سر سینه هات که نرم بشن خشک نباشن زخم بشن 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

عزیرم اصلا اینکارو نکن.منم همینطور بودم.جوری که سینه م سوراخ شده بود ازش خون میچکید چندتا دکترم رفتم گفتن واقعا همچین چیزی ندیده بودن به این شدت.مرتب پماد میزدم و همون جور با زخم و خون و درد بهش میدادم میخورد. تا نخوره خوب نمیشه.شیر خشک دادن دردی ازت دوا نمیکنه این راهیه که من رفتم

2738

ارزده چیه نوشتی؟ 

رابط سینه بگیر بعدشم تمام اون قسمت تیره سینتو وشگون بگیر بچه دهنشو باز کرد بکن دهنش چون فقط سرشو میخوره زخم میشه میدونم دهنش کوچیکه و... 

ولی راهش شیر خشک کمکی نیست 

بعدشم به سینت ویتامین آ د چشمی بگیر بزن ولی قبل شیر دهی بشور

شهادتت مبارک سردار

این پمادایی که میگن نزنیا برابچه خوب نیست اگه خواستی چیزی بزنی فقط شیرخودت.فقطم راهش اینه که سینتوکامل بکنی دهن بچه

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
عزیزم کل هاله رو بکن دهنش  نزار نوکش دهنش باشه زخم میشه اینجوری و مدام شیرتو بدوش وبزن به سر سی ...

ن نوكش زخم نيس كل سينم درد ميگيره ازرده اس 

عزیرم اصلا اینکارو نکن.منم همینطور بودم.جوری که سینه م سوراخ شده بود ازش خون میچکید چندتا دکترم رفتم ...

واي خدا چقد تونستي تحمل كني من نميتونم دارم افسرده ميشم ميدوني زخم نوكش خوب شده اما كل سينه ام ازرده است و اول ك مك ميزنه ي دردوحشتناك ميگيره

منم همین مشکل دارم پماد بزن کالاندولاهم خوبه خوب میشه

مال تو ام دور سينته جاي ك مك ميزنه؟اخه زخم نوكش خوب شده فقط جايي ك مك ميزنه ازرده و دردناكه

2706