2733
2734

طول سرویکس تون چقدر بود؟؟ 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

من سرویکسم ۲۹ بود هفته ۲۲

دکتر گف نمیخای

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
من سرویکسم ۲۹ بود هفته ۲۲ دکتر گف نمیخای

منم 29 نوزده هفته خیلییی میترسم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 29 نوزده هفته خیلییی میترسم

نترس تا ۲۴ هفته وقت داری گلم

استراحت کامل باش

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2728
نترس تا ۲۴ هفته وقت داری گلم استراحت کامل باش

باشه شماهم دعا کن

من ۱۸ هفته ۲۳ بوده تااخرم خوب بود سرکلاژ کردم

مراقبت بعدش چیه

2738
گفت بیشتر از ده دقیقه ایستاده نباش.فشار نباید بیاری به خودت دیگه.حالا خود دکتر دقیق بهت میگه

من همش میترسم بچمو از دست بدم😭😭