2733
2734
عنوان

رهایی از افسردگی بعد زایمان

54 بازدید | 3 پست

👈 مصرف ویتامینD موجب رفع خستگی و افسردگی میشود.

👈اگر بدن به اندازه کافی ویتامینD دریافت نکند موجب بر هم خوردن خلق و خوی افراد میشود.
💥پیشنهاد میکنم قبل اقدام به بارداری ویتامین Dبدنتون رو چک کنید و درحین بارداری ویتامین Dبدنتان را کنترل کنید

نظرشما مامان های مهربون چیه؟

آرل ویتامین دی موثره ولی بعد از زایمان کمک. درک و عدم دخالت بیجای اطرافیان و اظهار نظر نکردن در مورد بچه و خود مادر و دادن انرژی مثبت به مادر چه در مورد خودش چه در مورد بچش خیلی موثره که در مورد این موارد اخیر خیلی نمیشه امیدوار بود چون متاسفانه تعداد افرادی که از فقر درک و فهم عم خودشون رنج میبرن هم دیگرانو رنج میدن زیاده

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آرل ویتامین دی موثره ولی بعد از زایمان کمک. درک و عدم دخالت بیجای اطرافیان و اظهار نظر نکردن در مورد ...

نباید به حرف دیگران توجه کرد آدم فقط خودش میتونه به خودش کمک کنه همه ی افراد رو ننیشه راضی نگهداشت پس توجه کردن به حرف دیگران یا راضی نگهداشتن دیگران فقط ضربه به خودمون 

2731