2726

شب جمعه تویه قرعه کشی 99 درصدش من شرکت کردم ولی مسه آب خوردن کارکنان پایین ردشون به دلیل تخلفشون و مخفی کردن اشتباهشون، به من ایمیل زده که اشتباه اعلام شده که شما برنده شدید...خیلی جالبه..

کسایی که با برنامه نویسی اشنا هستن میدونن که چقد این دلیلشون مضحکه...و مسه همیشه میخان حق یه ایرانیو بخورن ولی تا میتونن بدوشنش...من ناراحتم عصبانیم از برخورد سادشون....

خیلی حس بدیه میگه برنده شدی و بعد از 20 دقیقه سر و کله زدن میبینی برای تو، سیستمشون دیر عمل کرده و پیام مورد نظرو ( کد تخفیف)در همون زمان مقرر نشون نداده و در نتیجه باعث میشه این پدیده مضحک( به نام اشتباه شده ) میشه و این باعث بشه یه احساس خیلی بد درونم حتی تا امروز شکل بگیره...من اول بهشون ایمیل زدم و خواستار پاسخ شدم ولی در جواب یه ایمیل خیلی توهین امیز به شعور ادم بهم ایمیل کردن که اشتباه شده ایشالله دفعه های بعد ....من فقط میخام مدیرعامل دیجی کالا عذرخواهی کنه ..چرا ما باید از این اشتباهات به اصلاح خودشون، ساده بگذریم....شرکت امازون و امثال این ها چطوری پاسخ میدادن به خاطر دل شکستشه مشتریشون و اینا چطور پاسخ میدن...خواهشا پخش کنید این موضوعو تو اینستاتون و برای یه بارم شده یه مقام مسئول مجبور به عذرخواهی بشه و اشخاص موردنظرو توبیخ کنه به دلیل عملکرد و همینجور پاسخ زشتشون...من عکس گرفتم از صفحه برنده شدید و اینو به عنوان مدرک دارم و همین طور ایمیل جوابیشونو ولی کاش از کل عملیات فیلم میگرفتم تا نشون میداد حالت خودمو تو اون لحظه و بعد از اتمام قرعه کشی.....لطفا پخش کنید...بزارین 

صدامون برسه و شنیده بشه...من با دید مثبت دارم نیگا میکنم که اشتباه به خاطر تاخیر سیستم بوده که در این صورت نباید اینطور بهم جواب میدادن و اینم یه کم بعیده با توجه به شرکت بزرگ دیجی کالا که سرورایه قویی داره...و فقط می مونه یه دلیل.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم جوابیشون

مشتری گرامی
با سلام
ضمن پوزش فراوان بابت مشکل پیش آمده
به اطلاع می رسد طبق اطلاع رسانی های قبلی تنها 500 نفر اولی که روی آیکون کیک تولد کلیک کنند امکان دریافت کد تخفیف 99% را داشته اند.
متاسفانه شما جزء 500 نفر اول نبودید و بدلیل بروز مشکل فنی پیام تبریک جهت برنده شدن دریافت کرده اید.
همکاران ما در تلاشند تا از بروز مجدد اینگونه مشکلات جلوگیری کنند و بزودی جهت دلجویی، یک  کد تخفیف خدمتتان ارسال خواهد شد.
امیدواریم از این پس بتوانیم تجربه ی خرید بهتری برای شما رقم بزنیم.

2728

من کد تخفیف دارم برای اولین خرید 25 هزار

بعد نوشته برای خرید بالای صد تومن

یعدی 100 تومن خرید کنم 75 تومن پرداخت کنم؟؟ چجوریاست😐 نمیشع اون 25 تومن پولشو دستی بدن من؟؟😂😂😂😂

من با پرواز خارجی سفر کردم حدود  ۴ ساعت تاخیر داشت .. ۴ نفر بودیم .. حدود ۱۰۰۰ یورو جریمه بهمون دادن ..

بعد با ایران ایر سفر کردم .. ۲ روز تاخیر داشت ..مجبور شدیم تو هتل فرودگاه بمونیم ..با پیگیری زیاد هیچی که ندادن عذرخواهی هم نکردن و گفتن دفعه بعد خواستی بلیط بخری بگید یه کم تخفیف میدیم بهتون 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

الان اخبار خودمون   یکی از ورزش کارامون داشت صحبت میکرد گفت امتیاز مو فدراسیون  داده به فامیلشون  دیگه علن دارن میگن ما اینم  شما هم هیچ غلطی نمیتونید بکنید 

انقدر محترمانه توضیح دادن و عذرخواهی کردن گفتن کد تخفیف هم بهت میدیم دیگه چی میخوای؟؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

دیجی کلا کلا خیلی داره ضعیف عمل میکنه

من سالهاست مشتریشونم

از شیر مرغ تا جون ادمیزاد هم ازشون خرید کردم و میکنم

اما اخیرا سه بار پیش اومده که سفارشام بعد تاخیر چند هفته ای، کنسل شدن

دیگه تا مجبور نباشم ازشون خرید نمیکنم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706