2733
2734
عنوان

جاری بد جنس من

1208 بازدید | 25 پست

هفته پیش جاری بزرگم دعوتمون کرد شام خونشوم جاری کوچیکم و خواهر شوهرامم بودن  بعد من یه ارایش خیلی ملیح کرده بودم جاری کوچیکم چادریه برگشته به خواهر شوهرم کفته ببین فلانی چقد ارایش کرده چقد زشته انقد ارایش حالا اگ ارایشش رو پاک کنه اصلا قیافه نداره  دلم میخوادم پیام بدم حالشو بگیرم به نظرتون چی کار کنم     این حرفارم خودم شنیدم وقتی داشت به خواهر شوهرم میگفت

لطفا برای تاپیک لعنتی من گزارش بزنید تاپیکم حذف بشه مرسی از همتون 

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑

خودتو بزن ب نشنیدن و خوشحال باش ک زورش گرفته😁

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آه من از جاري ميترسم انقد ك تاپيك زدينن

خودم جاري دار بشم يوقت چيز نباشه همش پاچمو بگيره!!

خودم ادم بي تفاوتي هستم و كاري ب كسي ندارم يعني يجوري بي تفاوتم بفهمم طرف رفته اروپا يا رفته ته كهريزك برام فرقي نداره🙄🙄🙄🙄🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

همون جا باید با تیکه  جواب میدادی

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
2706