2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم عالیه جز بهترین برندهاس

چه مدلیشو و چندساله دارین عزیزم؟ ... خیلی بهم کمک میکنین بگین. تمیز میشوره؟خراب نشده تاحالا؟ من 28422x بدنه استیل میخام بخرم 14 نفره...

2731
چه مدلیشو و چندساله دارین عزیزم؟ ... خیلی بهم کمک میکنین بگین. تمیز میشوره؟خراب نشده تاحالا؟ من 2442 ...

سه ساله خریدم اوخ نگفته حتی من بدون نمک استفاده میکنم

آره تمیز میشوره خیالت راحت فقط قرص خوب بخر فینیش کوانتوم

چند میخوای بخری

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
تا حالا تعمیر هم نیاز داشتن؟ 

نه عزیزم... هیچی... البته من تازه خریدما واسه جهازم...کلی هم تحقیق اینا کردم راجع به خیلی مارکا... راستشو بخوای اول از همه آإگ بعدش بکو رو دوس داشتم... ولی خب لعنتی خیلی گرووووونههههه 😀 لباسشوییش 29تومن بود 

اما بکو هم اسم و رسم داره هم کیفیتش خوبه هم تو این وضع اقتصادی قیمت مناسبتره

2738
واقعا قطعاتش مال آلمان مونتاژ ترکیست؟ 

بله بکو شناخته شده هس و برند به نامی هس از ال جی و سامسونگ جلوتره با بوش هم رده هس

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
سه ساله خریدم اوخ نگفته حتی من بدون نمک استفاده میکنم آره تمیز میشوره خیالت راحت فقط قرص خوب بخر فی ...

مرسی  از راهنماییت عزیزم والا خیلی از مدلاش تو ایران نمیاد اصلا... خصوصا مدلای قشنگترش... 14نفره بخارشو دار 7500البته هرجا ی قیمتی میده از بس...... خودت میدونی خخخخخخ

نه عزیزم... هیچی... البته من تازه خریدما واسه جهازم...کلی هم تحقیق اینا کردم راجع به خیلی مارکا... ر ...

بعله ماشین ظرفشوییش هم فوق العادست.. اما گرون.. در حد ی جاروبرقیش میتونم بخرم خخخخخخ... منم بکو بخاطر قیمت و کاراییش انتخاب کردم خداکنه بدنباشه

2706