2737
2734

بگن ساک بارداری دیده نشده یا چیزی از بارداری نیست ولی چن هفته دیگه رفته باشه دیده شده باشه

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو ۶ هفتگی رفتم ساک حاملگی و کیسه زرده بود ولی جنین دیده نشد بعد باز گفتن یه هفته بعد بیا رفتم باز دیده نشد گفتن باید سقط شه 

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔

من ۵هفته ساک وکیسه زرده دیده شداماخیلیاهستن ک دیر دیده میشه یکی دوهفته دیگه مشخص میشه

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡
من تو ۶ هفتگی رفتم ساک حاملگی و کیسه زرده بود ولی جنین دیده نشد بعد باز گفتن یه هفته بعد بیا رفتم با ...

سقط کردی یازودرفته بودی؟

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡
2738
سقط کردی یازودرفته بودی؟

نه دیگه گفتن بارداریت پوچه رفتم سقط کردم😔😔😔

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
اره من 5هفته بودم رفتم  البته نمیدونستم باردارم فکر میکردم کیست داشته باشم رفتم سونو نفهمید با ...

اخه مگه میشه

دفعه بعد چن وقتت بود رفتی سونو

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
اوخی ایشالا بارداری بعدی۰❤🌺

اخه بعدیمم سقط شد 😢😢😢

اخه بعدیمم سقط شد 😢😢😢

چرا مشکلت چی بود؟بارداری پوچ بود؟یاقلب تشکیل نمیشد؟منم دوبارسقط کردم بخاطره بارداریه پوچ اماایندفعه خداروشکر سالم بود