2726
عنوان

خانمایی که بچتون مهد میره

162 بازدید | 15 پست

من دخترم چهارسالشه

می خوام بذارمش مهد

یه روز بردمش تو محله مامانم اینا

اصلا خوشم نیومد از محیطش

یکی دیگه هم هس

مرکز رفاه کودک و خانوادس 

اینا چه فرقی داره با مهد معمولی؟ شهریش دو برابر بیشتره

تهرانی؟

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه تبریز

اونجا‌ رو نمیدونم عزیزم‌ 

ولی مهد های ۴ ستاره و ۵ستاره ببر ‌ کلاس های آموزشی زیاد دارن

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
چه خبره مگه میخوان چیکار کنن واسه بچه خمون سیصد هم زیادشونه

اونی که سیصد میگیره یه روز بردم دخترمو

اصلا به دلم ننشست

کف زمین سرامیک بود

بچه بخوره زمین دست و پاش میشکنه

و برخورد مربی شونو اصلا نپسندیدم

عه نشنیدم تاحالا .اموزشش دارن ؟ اولیا باید باشن یا بچه ها تنهان ، 

نمی دونم فرقش چیه

فقط یکیشو رفتم

عالی بود توش

هتل 5ستاره بود انگار

کف فوم بود،ازین اسفنجا

همه جا تمیز

لوازم نو،شیک

اما مهد معمولی

کف سرامیک بود

ساختمونش کهنه بود

دستشویی افتضضضاح

میز و صندلی ها پلاستیکی

مربی مثل گاو،اصلا بچمو تحویل نگرفت

نمی دونم فرقش چیه فقط یکیشو رفتم عالی بود توش هتل 5ستاره بود انگار کف فوم بود،ازین اسفنجا همه ج ...

من تجربه خودم رو میگم امسال دوتا بچه مهدی داشتم تقریبا منطقه خودمون ۱۵تا از مهدارو زنگ زدم قیمت گرفتم شاید ۱۰ تا شونم رفتم از نزدیک دیدم ،هم هزینش برام مهم بود ، هم محیطش از همه مهم تر برخورداشون بود 

سه ستاره رفتم یکی شهریه نفری ۴۰۰بود بجز هزینه های دیگه محیطش ۱۱۰۰متر بود کلی امکانات داشت همه چیزش اوکی بود تقریبا فکنم ۹تا ۱۰ تومن هر دوشون تموم میشدن 

یکی دیگه رفتم سه ستاره بود شهریه ۳۰۰ بود تازه تاسیس تمیز تمام وسایل نو مربیام خوب بودن محیطش تقریبا ۴۰۰ متر ولی جمعیتشونم تو هر کلاس تقریبا ۱۵ نفره که من اینجا ثبت نام کردم 

جاهای دیگه که رفتم قیمت ۳۰۰بود ولی محیطا افتضاح بود وسایلشونم داغون بود 

پس شمایم با یکی دوتا تصمیم نگیر، بازم اگه شهریش برات مهم نیست بنویسش ولی برای بچه ۴ ساله ۷۰۰ در ماه زیادبنظرم 

من تجربه خودم رو میگم امسال دوتا بچه مهدی داشتم تقریبا منطقه خودمون ۱۵تا از مهدارو زنگ زدم قیمت گرفت ...

من میگم 700 زیاده، شوهرم میگه تو به پولش کاریت نباشه. البته 700 با تغذیس ها. منم نمی دونم این با اون 300 چه فرقی داره بجز امکانات و محیط

فردا می خوام برم

باید دخترمو ببرم یک ساعت بشینم تا فرقو ببینم

چون اون یکی سیصد که روز اول رفتم متوجه چیز خاصی نشدم تا اینکه یک ساعت گذشت دیدم چقد جای مزخرفی اومدم

یه پسر بچه چهار پنج ساله رفت دستشویی

در باز گذاشت قشنگ رفت سرپا جیش کرد اومد

محیطش افتضضضاح بود

اینم بگما

یکی از بهترین محله های تبریزه جاش، که همه اهالی میلیاردرای شهرن. تو اون یک ساعت حالم بهم خورد

من میگم 700 زیاده، شوهرم میگه تو به پولش کاریت نباشه. البته 700 با تغذیس ها. منم نمی دونم این با اون ...

تو اون محله باید چندتا مهد باشه برو جاهای دیگه رو ببین 

خوبه که تغذیه دارن ولی بچه ۴،۵ ساله مگه چقد میخوره 

ولی بازم اگه از پسش برمیام برو ببین اگه اوکی بود بنویسش 

ما زحمت میکشیم برای ارامش و اسایش بچهامون دیگه 

2706