2737
2734
عنوان

مریض شدم کمک کنید چمه😭

65 بازدید | 10 پست

از دیروز گلوم بدجووور میسوزه همش سرفه میکنم بینیمم کیپ میشه هرچیم میخورم خوب نمیشم ویروس میروسه انفولانزا چیه؟😭

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پزشک لطفا به پزشک مراجعه بفرمایید😑

ملت میان اینجا مشکلاتشونو میگن من چرا نگم😑

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
2731
این دیگ واقعا نیاز به پزشک داره😁

حالا نمیدونم میخوام ببینم اگ کسی این مریضیو گرفته حداقل راهنمایی کنه

عزیزم احتمالا سرما خوردی آنفولانزا بدن درد خیلی شدید تب بالا و سردرد شدید علایم هست عسل بریز روی آب ...

نمیدونم لیمو عسلم خوردم خوب نشدم ولی باز ممنون

2738
معمولا این ویروس ها تا سه روزی آدم درگیر می کنه اگر بهتر نشدی برو دکتر

این روز دوممه ممنون عزیزم