2737
2734
عنوان

کادو ولنتاین عشق جان+عکس

1259 بازدید | 52 پست

جعبه دست ساز خودمه کادوشم کفش و جوراب و شکلات کاکائویی و پاستیل ترش و اسمارتیز

خواننده و کاربرقدیمی 😊وقتی میخندی، عشق کوچکترین اتفاقی ست که می افتد... 😍h❤e                                                هر که حاجات خود از غیر خدا می طلبدچون گداییست که حاجت ز گدا می طلبد💫

مبارکه ولی من چرا از ولنتاین بدم میاد 😑

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عشق جان چند سالشه

اره منم میگم عشقق جان الان بچس 😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
من کادو نگرفتم و اونم برام نمیگیره خیلی بده؟😞 مبارکش باشه عزیزم خیلی زیباس 

فک میکنم خیلی خزه ولنتاین 😖

2738

خواننده و کاربرقدیمی 😊وقتی میخندی، عشق کوچکترین اتفاقی ست که می افتد... 😍h❤e                                                هر که حاجات خود از غیر خدا می طلبدچون گداییست که حاجت ز گدا می طلبد💫

چندم ولیتانه🤔

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

فک میکنم خیلی خزه ولنتاین 😖

اره نمیخوام به اونایی کادو میدن توهینی بشه خدایی نکرده منم از کادو گرفتن بدم نمیاد ولی سر ولنتاین چیزی نمیگیرم اخه بیشتر حس میکنم برای اوناییه که باهم دوستن 

من الان برم برای شوهرم شکلات و پاستیل بخرم بدش میاد😂

2706