2726
عنوان

ابجد و طالع😳

63 بازدید | 7 پست

ابجد رو میشناسم حساب هم کردم واسه خیلیا درست دراومد حالا سوالم اینه یکی اسمش رو عوض کنه ابجدش این بار با همسر جور نباشه جدا میشن؟یا مهم اسم زمان عقد بوده؟(لطفا مستند بگید)

طالع هم درسته؟از رو اسم مادر و بچه حساب میکنن و برج تعیین میشه واااای واسه همسرم وقتی حساب کردم با اسم مادرش 8 ینی عقرب دراومد نوشت در30 سالگی خطر مرگ تهدیدش میکنه چون بگذره به عمر طبیعی میرسه دارم دق میکنم همسرم هنوز30سالش نشده کی1سال تموم شهههه😢😢صدقه دادم ولی فکرم یکم درگیره باز

طالع هم مثل ابجد درسته؟ینی اسم خانوم و مادرش رو حساب کنی باید عددی که میاد برج مخالف برج همسر نباشه اینطوری خیلی سخت میشه که کسی امتحان کرده؟

🍭🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😒😒

🍭🍫🍬🍻

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥