2733
2734
عنوان

پسر دو نيم ساله من

212 بازدید | 29 پست

ميخوام بدونم همه بچ ها اينجورن يا پسر من زيادي وابستس من زندگي نرمال ندارم از خواب كه پاميشم پسرم با من بيدار ميشه چون اگه منو پيشه خودش حس نكنه بيدار ميشه تا حداقل يك ساعت تو بغلمه تا با كلي خواهشو تمنا راضي بشه من برم صبونه درست كنم كه سريع پشيمون ميشه و درحاليكه داره گريه ميكنه كه منو بغل كن من با مكافات صبونه درست كنم درست كردنه ناهارم با همين مكافات انجام ميدم يه لحظه واسه خودش بازي نميكنه همش تو بغلمه يا من بايد باش بازي كنم دستشويي رفتنم كه نگم انقدر گريه ميكنه دمه دستشويي كه من بيشتر اوقات مجبورم درو باز بزارم شوهرم هم خيلي دير مياد الانم با بدبختي اينارو تايپ كردم تو بغلم بودو گريه ميكرد مطمعنم اگه عشق مادرانه نبود ول ميكردم ميرفتم چون داغون شدم ديگه حموم رفتنو كتاب خوندنو بيرون رفتن با دوستام پيشكش 

پسر منم ۲۲ ماهش همش میچسبه به من. اونوقت پسر جاریم از صب تا شب خونه پدرشوهرم اصلا نمیدونه مامان چیه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم منو كه ميبينه تصميم گرفته هيچوقت بچه دار نشه ديگه چيزي از روحو روانم نمونده

تو شهرتو خانه بازی چیزی نداره ببر اونجا کمی با بچها بازی کنه یکم از وابستگی دربیاد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2728

عزیزم چقد سخت

احساس کردم بزرگی پسر منو داری تعریف میکنی...پسر من پنج ماهشه همینجوریه

ولی پسرتو ماشالا بزرگ شده با یه مشاور خوب صحبت کن تا کم کم بتونی از وابستگیش کم کنی

دوروز فردا که بخاد مدرسه بره باید توم باهاش بری و...

ما زنده به انیم که آرام نگیریم...آسودگی ما عدم ماست...

اره عزیزم پسر منم دقیقا همینطوره الان سه سال و پنج ماهشه کمتر شده ولی قطع نشده مخصوصا گریه بعد بیدار شدنشو هنوز داره میرم دستشویی پشت در دستشویی میشینه حموم هنوزم نمبتونم راحت برم از عید آرایشگاه نرفتم باورت میشه؟؟؟؟

با تموم این شرایط میگن یکی دیگه بیار این خوب میشه میخوام سرمو بکوبونم تو دیوار 😂

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
پسر منم ۲۲ ماهش همش میچسبه به من. اونوقت پسر جاریم از صب تا شب خونه پدرشوهرم اصلا نمیدونه مامان چیه

خوشبحاله جاريت من مامانو مادرشوهرم تونايي ندارن يه خواهز دارم كه ازم دوره شوهزم هم دير مياد وقتي مياد هم فرقي نداره پسرم فقط آويزونه منه

پسرمن هم سن پسرشماست داددشش چهارده ماهشه کلابااون بازی میکنه چجوری میگیری بغلت سنگین نیست ؟؟؟؟پسرمن ۱۶کیلوعه آخرین باریک سالکیش گرفتم بغلم همیشه توبغلم میخوابه ولی نمیتونم بلندکنم میشکنه کمرم 

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2738
تو شهرتو خانه بازی چیزی نداره ببر اونجا کمی با بچها بازی کنه یکم از وابستگی دربیاد

تا الان كه بخاطر آنقولانزا نميبردم تازه قبلا كه ميبردم فرقي نداشت باز تو خونه ميچسبه به من تو مهموني كه بچه كوچيك باشع طرف من نمياد فقط تو خونه خودمون اينطوره كه بيشتر مواقع ما تو خونه ايم

اره عزیزم پسر منم دقیقا همینطوره الان سه سال و پنج ماهشه کمتر شده ولی قطع نشده مخصوصا گریه بعد بیدار ...

نه من زنه حامله ببينم كهير ميزنم خدا اون روزو نياره من بچه ديگه بخوام

2706