2733
2734
عنوان

نی نی من ۲۴هفته به دنیا اومد بیاین عکسشو بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3761 بازدید | 136 پست
بیمارستان کمالی کرج

واقعا؟؟؟؟؟؟ کمالی همچین کاری میکنه واقعا من کمالی میخوام برم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
عزیزم پسرمنم نارس دنیا اومد ینی هفت ماهه. دقیقش میشه ۳۴هفته .الانم تقریبا پنج ماهشه این نارسا خیلی ش ...

34هفته ک ینی 8هم تموم کرده بودی و اول ماه 9بودی،چجور حساب کردی ک گفتی هفت ماهه؟

عزیزم میشه عکسشو بذاری ندیدم من 

من پسرم ۲۶هفته بدنیا اومد وبعده ۳روز فوت شد😢

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

[QUOTE=121452876]عزیزم چرا کیسه ابت پاره شد؟وقتی میبینم کیسه اب کسی زودتر از موعد پاره شده استرس میگیرم ک خدای نکرده ...[/QUOدلیلشو نمیدونم اوایل بارداری که خونریزی داشتم یه بچه کوچیک دوسالم دارم بعضی موقع ها مجبور میشدم بغلش کنم شاید بخاطر همین بوده

اسی دعا میکنم صحیح و سالم و بی مشکل از بیمارستان بیاد بیرون تو هم با زور از خدا هیچی نخاه فقط بگو خدایا اگر صلاحته  بچم بی مشکل بیاد خونه  وگرنه هر چی قسمته راضیم به رضای تو 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
ممنون بچه ها دعا کنین فقط .دکترش میگه معجزه س تا الان مونده الانم داره خوب پیش میره

ان شاالله خدا بهت ببخشه عزيزم

😍میشه واسه اینکه خدابهم ی بچه سالمو صالح بده ی صلوات برام بفرستین؟😘لطفا لطفا لطفا پروفایلمو کپی نکنید باتچکر🤗
عزیزم میشه عکسشو بذاری ندیدم من  من پسرم ۲۶هفته بدنیا اومد وبعده ۳روز فوت شد😢

سلااام حمیده جونممم چشم کلاچ خوبی؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706