2726
عنوان

خیلی گیج شدم

113 بازدید | 20 پست

دوستان میخوام اسممو تغییر بدم غزال رو دوسدارم ولی میخواستم اسمم ترکی باشه اونم جور درنمیاد همسرم زهرا هم دوسداره میگه قشنگتره مادرشوهرمم زهرا دوسداره گیر هم داده اگر دختر دار شدم بزاریم که نمیزاریم😂 چون دختر نداره خودش 

از طرفی نمیدونم فامیل با غزال یا اسم های دیگه کنار بیان یا نه ولی زهرا رو فک کنم راحت تر بیان چون مذهبی هستن حالا چیکار کنم من؟

هرروزم شده دنبال اسم گشتن از طرفی ابجد هم برام مهمه وگرنه سریع تر انتخاب میکردم خیلی از اسمای دوس داشتنیم ابجد جور درنیومد😳

اسم خودت چیه

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فاطیما سودا آتنا دنیا 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
بیا با وفام شدیم حرف نمیزنی

الان دیدم عزیزم ابجد یه علم اعداد هس که هر حرفی برای خودش عددی داره اسم خودت با مامانت و اسم همسری یا عشقت با مامانش رو با یه محاسباتی حساب میکنی جمع و تقسیم اینا داره این میگه ستاره ها جفتن یا نه واسه خیلیا انجام دادم درست دراومده واسه همین معتقد شدم اگه غیرش عمل کنم شکم میاد

2706