2737
2734
عنوان

بنظرتون این درامد حلاله یا حروم

391 بازدید | 33 پست

یکی شغل شرخری کسی ک این کارو میکنه پولی ک بش میدن حلاله؟؟؟؟؟

و دومی هم شغلی ک مثلا ب یکی پول میدن بره یکیو تهدید کنه و بترسونه تا ب اون طرف ک پول میده اسیب نزنه و دوروورش نپلکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حلاله دیگه دزدی ک نمیکنه ی تفر با رضایت پولشو میده  حالا شاید اذیت کردن اون آدما گناه داشته باشه

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

نمیدونم والا خودت چی فکر میکنی؟؟؟

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2738
خب در عوض پول داره کار میکنه...مطمعنی؟؟؟

کسی هم که میره دزدی زحمت کشیده،از دیوار بالا رفته،استرس رو به جون خریده.به نظرتون حلاله؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706