2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چیشده

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

من ۲۱ سالمه تازه دانشگاه رفتم یعنی سه سال پشت کنکور بودم

دوماه پیشه یکی از دوستایه دوران دبیرستانم بهم پیام داد گفت یکی از اشناهامون قصد اشنایی داره دنبال یه دختر خوب میگرده اینا هم عکسه منو نشون داده بودن از من خوشش امده بود

2738

خب

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

دوستم انقدر اصرار کرد منم به ناچار قبول کردم و این اقا هم برایه یه شهره دیگه هستش بهم پیام داد من خوب حرف نزدم چون احساس کردم اصلا فکرامون بهم نمیخوره رفت به دوستم گفت بعد دوباره پیام داد من گفتم دوست ندارم شریک زندگیم سیگار یا قلیون بکشه رفیق باز باشه اینا

تندتربنویس من منتظرم

بعد گفت حالم بد شده شهرمون میخوام برم دکتر حوصله ندارم پیام ندیم منم این دوماه وابسته شدم احساس میکنم عاشقشم تا بهش پیام میدادم میگفت حوصله ندارم تو با من راحت نیستی نیازمو رفع کن از طریق چت مثبت ۱۸ حرف نمیزنی تا دوشب پیش گفت من دوست دارم عاشقت بودم ولی تو منو سرد کردی

2706