2726
ما کل خونواده وقتی یه قسمت از این فصلشو دیدیم دهنامون به اندازه قار علیصدر واشد😲😲😁😁آخه اون خانوا ...

فکرکنم یکیشون برادر زن آقاهه باشه

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
ما کل خونواده وقتی یه قسمت از این فصلشو دیدیم دهنامون به اندازه قار علیصدر واشد😲😲😁😁آخه اون خانوا ...

اون دوتا پسرا برادر خانمشن اون دوتا دختر کوچیکا دختراشن

❤آرامش از من آغاز میشود.❤خدایا ازت ممنونم که منو با قوانین الهیت اشنا کردی😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کدوم خوانواده ارایش دارن؟همون که دخترشون یه ایگوانا داشت؟منکه ارایشی ندیدم

آره

خانواده عباسپور

چرا دقت کنی دوربین که میره روشون سیاه سفید میکنن نبینیم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

خانواده افغانیه خیلی خوبن واقعا عالین

برعکس اون دوتای دیگه

مخصوصا اون که شیرین دارن، چه لباسایی میپوشن، چقدر یه جوری هستن

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2728
من عاشق اون خانواده افغانی مخصوصاپدرخانواده شدم،واقعافوق العاده ان

ماهم

واقعا خیلی آدم حسابیه

خییلی خوشم میاد از خانوادشون

من از افغانها خوشم میاد اکثرانشون خیلی فرهنگ خوبی دارن

خاوری همون بربریه دیگه خواهر😁

ودرمشهد مقدس با توجه به زیارتی بودن آن دارای اقوام ونژادهای متعدد می باشد که یکی از این اقوام خاوریها هستن (که البته به بربری هم شناخته می شوند) بعلت اینکه از نژاد زرد هستن به آنها خاوری می گویند که یک نمونه آن خداداد عزیزی است که همه ایرانیان ایشان را می شناسند

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍

نه بابا پسرا برادر زناشن

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
واقعا؟ واسم خیلی سوال بود ک اینا کی ازدواج کردن🤣

ولی در کل خاوری ها پوستشون خوبه

خوب می مونن

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

واقعا خانواده ی اقای وفا خیلی با فرهنگ هستند.خانمش خیلی کدبانوس.دیشب وقتی به پسراش گفت با ظاهر اراسته برید غذا بفروشید تا مردم رقبت کنند از شنا خرید کنند.خیلی خوشم اومد.

😍😍😍😍😍😘😘😘
2706