2703
2553
عنوان

بچه ها بعد اینکه عقد کردم ماشینمو بدم به بابام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5411 بازدید | 281 پست
حرف مردم خیلی اذیتم میکنه وگرنه منم قصد دادن نداشتم الانم نمیدونم چیکار کنم

این همه برات گفتم تو هنوز میگی نمیدونم چیکار کنمممممم😐😐😡😡

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
شما پس بده. اگر گرفتن ک نوووش جووونشون. اگرم نگرفتن ک نوووش جونتون

به احتما ۷۰ درصد پس نگیره ولی ترس اینکه بخواد پس بگیره منو کشته از یه طرفم دلم براش  میسوزه این همه خرجم کرده 

کاربری من و دخترخالم 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه وضعش خوبه بخاطر حرف مردم به این فکز افتادم 

ببین حرف مردم رو که بیخیال

ولی من‌قلبا دوست ندارم فشاری به خونوادم بیارم به خاطر خودم

میگم‌گناه دارن.گناه که نکردن بچه اوردن.

ولی اگه وضعشون خوبه استفاده کن نوش جونت حرف هیشکی ام برات مهم نباشه

ولی چون قیمت ماشینت زیاده یه تعارف بزنی بد نیست.پدرتون اگه قلبا راضی باشن مطمئن باش میگن نمیخواد پس بدی

اگرم راضی نباشن قبول میکنن ازت.اینجوری بهتره که تا اینکه راضی نباشن و تو ماشینو ببری خونه شوهر

به احتما ۷۰ درصد پس نگیره ولی ترس اینکه بخواد پس بگیره منو کشته از یه طرفم دلم براش  میسوزه این ...

نه عزیزم اگر پس بگیرن بازم‌خرج خودتون میشه. از یه جیب میره تو یه جیب دیگه. مخصوصا تو این‌گرونیا. اینجوری راحت تر کنار میای

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍

اگه بابات ماشین داره و وضع مالی بابات خوبه ماشین رو پس نده زیر پای خودت باشه اما سندش حتما به نام بابات یا مامانت باشه موقعی هم که ازدواج کردی بگو ماشین مامانمه

ان شاالله ک شوهر خوب و فهمیده و چشم و دل سیر نصیبت بشه

اما اگه یه درصد خدایی نکرده بیشعور بودن نمیتونن روی ماشینت حساب کنن

😂😂😂🌺🌺💋💋

اینجوری بگو:بابا ماشینو بفروشیم جهاز بخریم شما(پدر)هم گناه دارین وسایل گرونِ'بعد پدرت خوشحال میشه که دخترش به فکرش وگرونی ها هست و میگه نه دخترم لازم نیس ماشینو بفروشی جهازم میخرم😄و هردوتون شاد وخوشحال میشین😄

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2714
اینجوری بگو:بابا ماشینو بفروشیم جهاز بخریم شما(پدر)هم گناه دارین وسایل گرونِ'بعد پدرت خوشحال میشه که ...

الان همینو اگه یه مشاور بهش میگه100تومن حق مشاوره میگرفت ولی من فی سبیل الله راهنمایی کردم😀

نه عزیزم اگر پس بگیرن بازم‌خرج خودتون میشه. از یه جیب میره تو یه جیب دیگه. مخصوصا تو این‌گرونیا. این ...

نه از یه جیب نمیره تو جیب دیگه به هر حال جهزیه رو در هر دو حالت میخره 😂😂

کاربری من و دخترخالم 😒
2706