2737
2734
عنوان

بچه ها بعد اینکه عقد کردم ماشینمو بدم به بابام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5411 بازدید | 281 پست
جدی میگی؟پس من چه پوست کلفت بودم که اول زندگی وقتی تو خونه چهل متری مستاجر بودم و پدرشوهر پولدارررر ...

لابد خونه پدرت به اندازه کافی توی ناز ونعمت بودی دیگه خونه شوهر مستاجری وفلانش برات جذابیت داشته حِس وحال زنای صبور رو میگرفتی 😀

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
من حتما پس میدم ، ماشین گرون قیمتی هم زیر پامه که بنامم هست  خودم زورم میاد بابام دختر دسته گل ...

راستش کاربرا هم درد دلمو تازه کردن به داداشم حسودی میکنم 

براش خونه گرفتن ماشین گرفتن پارسال ۶۰ میلیون بدهکار بود بابام چکشو پاس کرد حسادتم به اون نمیذاره پس بدم ولی دلمم به بابام خیلی میسوزه 😐

کاربری من و دخترخالم 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون داداشت وظیفه خرجی دادن و تامین زندگی همسر الان یا ایندشو داره.درست همونطور که الان اگه پدرشوهرت ...

پدرشوهر من وضعش معمولیه نامزدم وضعش خوبه خودش به هر چی که تلاش کرده رسیده از باباش هزار تومن نگرفته 

کاربری من و دخترخالم 😒
چون داداشت وظیفه خرجی دادن و تامین زندگی همسر الان یا ایندشو داره.درست همونطور که الان اگه پدرشوهرت ...

والله تا به الانش همش پدر اسی برا پسره خرج کرده پسره اصن کارم نداره پدر براش کارم فراهم میکنه پس نگین خرج زن وبچه با برادر و فلان وبهمان که اصن قبول نیس😁

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
لابد خونه پدرت به اندازه کافی توی ناز ونعمت بودی دیگه خونه شوهر مستاجری وفلانش برات جذابیت داشته حِس ...

نه اتفاقا پونزده سالم بود بابام فوت کرد.بعدش هم کار میکردم هم درس میخوندم.

قبل از فوت بابامم زندگیمون خیلییییی معمولی بود.حتی ماشینم نداشتیم ولی خیلی با آبرو بودیم

خونمون بزرگ بود مامانم فروخت بنده خدا یه اپارتمان کوچیک گرفت از پولش چهار تا جهاز و چهار تا سیسمونی خیلی معمولی گرفت

داداشام طفلیا خودشون خرج عروسیشونو دراوردن

میدونی ما خواهر برادرا خودساخته بار اومدیم.عزت نفس داشتیم.هیچوقت یادم نمیاد حسرت کسی رو خورده باشم.میگفتم اون داره بمن چه زندکی اونه

2738
نه اتفاقا پونزده سالم بود بابام فوت کرد.بعدش هم کار میکردم هم درس میخوندم. قبل از فوت بابامم زندگیم ...

خوش به حالت چقدر با اراده ای پس من ۴ ماهه میخوام یه کار راه بندازم هرروز تنبلی میکنم

کاربری من و دخترخالم 😒
نه اتفاقا پونزده سالم بود بابام فوت کرد.بعدش هم کار میکردم هم درس میخوندم. قبل از فوت بابامم زندگیم ...

انشاالله همیشه تنتون سلامت باشه وخدا مال تون رو زیاد کنه وانرژیتونم روز افزون باشه🙏

اگه پدرت وضعیت مالیش خوبه پس نده...ولی اگه میدونی کم و کسری داره بفروش بده چندتیکه از جهیزیه ات رو ب ...

نه وضعش خوبه بخاطر حرف مردم به این فکز افتادم 

کاربری من و دخترخالم 😒
2706