2726

خوب به نظر من خیلی مزخرفه که از این جملات دله پیت من در حد تو نیستم و تو لایق بهتر از منی و..گفته بشه.رک بیاد دلیلش رو بگه دختر مردم که مسخره نیست.حتی اگر رک بگه نمیخوامت خیلی بهتره تا هی بپیچونه و با دستپس بزنه و با پا پیش بکشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو سر کتاب چی بهت میگن؟؟ من چن بار رفتم درست بوده حتی یکی از خونوادمو فرستادم پیشش  بهش گفت عکس ...

سرکتاب چی هس؟همون دعا و اینا.ببخشینا منم اعتقاد ندارم و نرفتم تا حالا ولی خیلیا میگن ک درسته و کار بلده و اینا.شما از کجایی؟

برای تعجیل در ظهور اقا امام زمان (عج)صلوات
خوب به نظر من خیلی مزخرفه که از این جملات دله پیت من در حد تو نیستم و تو لایق بهتر از منی و..گفته بش ...

این دوستمون درست میگن چه خاستگار داشته باشید چه نه بهش بگید تکلیفتونو یکسره کنه بچه هم که نیستید باهم دیگه هم لازم نیست دوست بشید و.... بگو بیاد خاستگاری و بعد نامزدی یه چیزی که علنیه و نمیتونه باز زیرش بزنهههه اگر نیومد شماهم از فکرت بیارش بیرون و بزار بمیره مردک 😡😡😡😡 ببخشید خیلی اعصابم خورد شد😅

سرکتاب چی هس؟همون دعا و اینا.ببخشینا منم اعتقاد ندارم و نرفتم تا حالا ولی خیلیا میگن ک درسته و کار ب ...

ن دعا نیست قرانو باز میکنن و چیزی ک میخای رو بهت میگن. یجورایی مثه استخارست مثلا ب اون فامیلمون ک گفتم اولش رف سرکتاب باز کرد گفت ن فلان کارو نکنین نقشس اومد ب من گفت من باور نمیکنم بعد فهمیدن طرف واقعا نقشه کشیده 

🖤
این دوستمون درست میگن چه خاستگار داشته باشید چه نه بهش بگید تکلیفتونو یکسره کنه بچه هم که نیستید باه ...

راستش به نظرم زندگی باید روال عادیش رو طی کنه و نباید خیلی وقت پای کسی که دوست داره ولی راه نمیاد بزاری.شما حق درای زندگی کنی و لیلی و مجنون بازی مال زمانی بود که اینهمه مشغله و..نبود و...باید به حقی که برای زندگی داری بیشتر از کسی که معلوم نیست با خودش چند چنده اهمیت بدی.اگر ندی اونوقت به خودت و عمری که پای یه خیال گذروندی بدهکاری و جوابی هم نداری.

سرکتاب چی هس؟همون دعا و اینا.ببخشینا منم اعتقاد ندارم و نرفتم تا حالا ولی خیلیا میگن ک درسته و کار ب ...

مثلا همین پسرم .همه میگن ببر پیش یکی ک دعای نظر و ترس و چله و اینا رو ببینه و مشکل و حل کنه ولی من نبردم تا حالا اخه هم نمیشناسم کسی و هم زیاد اعتقاد ندارم😔😔😔

به نظرم این کوچیک کردن نیس بخاطر احترام به عشقتون بهش بگو بگو بهش میدونی حتی اگر ازدواجم کنی بعد ها ...

پرسیدم خوب دو سال پیش نگفت بهش هم همه این حرفایی که گفتی رو دوسال پیش گفتم فقط گفت ولم کن اذیتم نکنم نزار مثل دو سال پیش دوباره اذیت بشم دیگه نگفت که نگفت منم گفتم پس حق نداری جوری رفتار کنی که دیگران و من فکر کنیم هنوزم دوستم داری 

ن دعا نیست قرانو باز میکنن و چیزی ک میخای رو بهت میگن. یجورایی مثه استخارست مثلا ب اون فامیلمون ک گف ...

اها.اوکی مرسی پس یه چی مث استخاره.ممنون

عمش چند بار بهم گفته تو رو خدا باهاش حرف بزن سر مثلا فلان مساله اون خیلی تو رو دوست داره اصن اسم هر ...

شاید یکی ازطرف تو رفته بهش اشتباهی چیزی رو گفته که تورو ازچشممش بندازه 

چون برای خودم همچین موردی پیش اومد 

چندین ماه ابراز علاقه کرد من که راصی شدم ۳شب بعدش بیخبر رفت اصلا گمو گور شد و من تو شوک بودم 

بعد۶ماه برگشت و عذرخواهی که گفت چندین نفر راجب من بهش بد گفتع بودن حتی اکانت فیک واسه من درست کرده بودن باعکسم و باپسراچت کرده بودن که شات چتارو نشونش داده بودن 

وکلیییی تهمت و...که بعدا متوجه شده دوست صمیمی خودش بوده که بمن علاقه داشته نمیخاسته ماباهم باشیم 

بنظرم بجای این بی محلیایی که میکنی  نظربقیه روتایید میکنی ک توازش متنفری و علاقه ایی نداری درصورتی که باید بشینی باهاش منطقی حرف بزنی که دلیلش جیه و بترسونیش ک اگه نمیخاد تورو پس توام میری بایه نفر دیگ 

برنده اونه که می تونه آروم و خونسرد بجنگه🎶👊🏼
شاید یکی ازطرف تو رفته بهش اشتباهی چیزی رو گفته که تورو ازچشممش بندازه  چون برای خودم همچین مو ...

شما همون کاربری قدیمی دختر کوهستان هستین؟فکر کنم اونموقع ها در شرف ازدواج با یه نفر مثل خودتون علاقه مند به کوه و ورزش و...بودین؟یا اشتباه عرض میکنم؟

2706