2726
عنوان

بارداری

133 بازدید | 30 پست

سلام خانوما

من اون هفته 4 روز از موعدم ک گذشت ازمایش دادم منفی بود. گفتن ی هفته دیگه بیا

گاهی وقتا کمرم درد میگرفت. 2 3 روزم هست شونم درد میکنه

امروز صبح م بیدار شدم رفتم دستشویی. وقتی خودمو با دستمال خشک کردم دیدم دستمال خونیه. خیلی میترسم😭😭😭

ینی پریود شدم یا مشکلی هست!!! ؟؟

زیردلمم حالت گرفتگی داره

شاید پریوده

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر قرمزه پریودی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
اره من فک میکردم لانه گزینیه ۲الی ۳ روزم تاخیر داشتم  انشالله ک باردارشیم ب زودی

میترسم اخه

9 روز دیر کرده‌بود. چون شونم درد میکرد ترسیدم خارج از رحمی باشه😭😭😭

ینی فردا برم برا ازمایش؟؟ 

میشه ینی؟؟؟  9 روز دیر کرده بود

ولا چی بگم نمیخوام ناراحتت کنم اما منم قبلا اینجوری بودم بعد پونزده روزم پریود میشدم

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
میترسم اخه 9 روز دیر کرده‌بود. چون شونم درد میکرد ترسیدم خارج از رحمی باشه😭😭😭 ینی فردا برم برا ...

من پارسال بارداری خارج از رحم داشتم شونم اصن درد نمیکرد عادی بودم ولی دقیق ی هفته تاخیر داشتم لک بینی شروع شد حالا دو روز دگ صبر کن

ولا چی بگم نمیخوام ناراحتت کنم اما منم قبلا اینجوری بودم بعد پونزده روزم پریود میشدم

اها

من فقط میترسم مشکلی باشه همین

از پریودیم ناراحت نیسم

منظورم سقطی بارداری خارج از رحمی چیزیه

2706