2726

کسی رو میشناسین که توی کبدش توده بوده باشه و با شیمی درمانی خوب بشه بابام کبدش توده داره باید شیمی بشه نگرانم

خدایا کمک کن صبر من مثل تو زیاد نیست بعد از پیری دیگه به دردم نمیخوره الان کمک کن 

عزیزدلم....ان شاءالله هرچی زودتر خوب خوب بشن...عمر و سلامتی دست خداست...از خدا بخواه کمک کنه و شفا عنایت کنه ان شاءالله...من اطرافمون سرطان معده و سینه داشتیم که هر دو الحمدلله دارن قشنگ زندگی میکنن...حالا خود دکتر گفته باید شیمی درمانی بشه؟احیانا همانژیوم نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان علم پیشرفت کرده سرطان درمان داره ..من یکی از فامیلامون سرطان سینه داشت سینشو بریدن نه جلسه هم شیمی در مانی شد الان از منم سالم تره..دختر خاله شوهرم سرطان خون داشت الان عالیه عالیه 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2728

خدابزرگه عزیزم فقط ب خودش توکل کن 

انشالله شفا میگیرن 

ولی در کل کبد عضو خطرناک و خیلی حساسیه

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
عزیزدلم....ان شاءالله هرچی زودتر خوب خوب بشن...عمر و سلامتی دست خداست...از خدا بخواه کمک کنه و شفا ع ...

اره دکتر گفته ولی هنوز تعداد جلساتش مشخص نکرده 

خدایا کمک کن صبر من مثل تو زیاد نیست بعد از پیری دیگه به دردم نمیخوره الان کمک کن 

خب بستگی داره ب اینکه خوش خیم باشه یا نه

حتی خیلی از بدخیم ها هم با شیمی درمانی کنترل میشن و خوب میشن

دایی خودم سرطان روده ی بزرگ داره از سال ۹۴ متوجه شد ولی اون خوب نشده همه جارو درگیر کرده البته اینم بگم ک خیلی روحیش بالاعه ک تونسته مقاومت کنه 

اره دکتر گفته ولی هنوز تعداد جلساتش مشخص نکرده 

توکل بخدا کن...تا خدا نخواد هیچی نمیشه...من چققققدر ادم دیدم که همه میگفتن این دیگه نمیمونه و خداروشکر کلی عمر باعزت کرده چققققدرم ادم دیدم که سالم سالم بوده و همه میگفتن دست کم30سال دیگه عمر میکنه و با همه سلامتیش ناگهانی فوت شده...میخوام بگم عمر  دست خداست...این ب من خیلی وقته ثابت شده...به خودش توکل کن و ازش بخواه سلامتی بده ان شاءالله

محتاج دعاتونم دلم گرفته ما فکر میکردیم تموم شده اخه واسه روده شیمی میشد و خوب شده بود که فهمیدیم باید واسه کبد دوباره بره 

محتاج دعاتونم دلم گرفته ما فکر میکردیم تموم شده اخه واسه روده شیمی میشد و خوب شده بود که فهمیدیم بای ...

عزیزم...حتما حتما سر نمازام دعا میکنم که ان شاءالله هرچی زودتر خوب خوب بشن

انشاءا...خدا شفا بده

پسر خواهرم سه سالش بود سرطان خون داشت،یک سال شیمی درمانی کردن ولی هربار مریضی برگشت میکرد،تا اینکه ده روز پیش فوت کرد.مادرش بیتابی میکنه.خدا ان شاءا...به حق فاطمه زهرا همه مریض ها رو شفا بده

2706