2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر کاری میکنم ولی میدونم تو دلش چی میگذره ..... فردا جهیزیش رو میبرن تهران . میدونم نمیتونم تحمل کنم نمیرم .... اخه پرستار نادرش بود تو 3 ساا مریضی
روی نبودنت هم میشود حساب کرد ..... یادت می ارزد به تمام بودنهای دیگران ........... همسرم
خواهراش و باباش هستن .... میدونم مجلس گریه س .... نمیتونم . اخه همیشه دلداریش دادم حالا دیگه نمیشه ........ خودمم دلم براش میسوزه
روی نبودنت هم میشود حساب کرد ..... یادت می ارزد به تمام بودنهای دیگران ........... همسرم
ابی جان متوجه نشدم یه مادر با 4 تا دختر دم بختشون فوت کردند یا یه مادر که 4 تا دختر دم بخت داشتند فوت کردند؟
خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمی داری، بر من آشکار کن تا درهایی که به سویم
می گشایی را ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی را به اصرار نگشایم!
وقتی میگه درد مامانم تموم شد درد من شروع شد .... قبلنا میتونستم ولی الان نمیتونم جلو اشکم رو بگیرم
نه گلم 4 تا بچه دم بخت تو خونه ... این یه دختر . یه پسر که تازه نامزد کرده . یه دختر دانشجو . یه پسر دبیرستانی
2706