2733
2734

بچها من لاغرم قدم ۱۵۵ وزنم ۴۰...دوساله عقدیم و چون داداش نامزدم فوت کرد نتونستیم زودتر عروسی بگیریم و گفتیم عروسیمون بعد سالگردفوتش باشه.سالگردش دیروز بود..خواهر شوهرم همیشه عادت داره بهم میگه خیلی لاغری قرص بخور.دیروزم تو جمع مادرشوهرم گفت نخور عوارض داره ولی خاهرشوهرم گفت نه باید بخوره تا عروسیش....خیلی ناراحت شدم.اخه اگه من لاغرم سنمم کمه زیاد به چشم نمیاد.ولی اون جوری تو جمع گفت که ادمو خرد کرد.دخترشم میگفت قرص بخور تپل شی.درصورتی ک خودش خورده از بس شکم داره انگار توپ به شکمش بستن.دیگه خسته شدم ازحرفاشون.شب به زور نامزدم خونشون موندم تا صبح اصلا از ناراحتی خوابم نبرد.دیگه اونقد بغض کرده بودم همه چیو به نامزدم گفتم.گفتم چرا اجیت هی تو جمع میگه قرص بخور قرص بخور...بعد عوارضشو گردن میگیره؟اصن لاغرم به اون چه ربطی داره که هرموقع چشمش بهم میفته میگه

ادامشو میگم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نامزدمم گفت تو یکم عصبی هستی روش خیلی حساس شدی.من باید بپسندم ک پسندیدم....از دست اونم ناراحت شدم گفتم خودت بودی ناراحت نمیشدی ک بهم میگی عصبی...گفت حالا تو غصه نخور من خودم بهش میگم دیگ نظر نده.گفتم ن الان نگو چون میفهمه من بهت گفتم.میدونم ک این بازم میگه.اگه جلو خودت بازم گفت بعد بهش بگو.

صبح موقع صبحونه سر سفره دیدم به مامانش گفت اون چ ربطی داره به زن من اینجوری گفته ..من خودم اینجوری پسندیدم.داد و بیداد کرد و به مامانشم کلی حرف زد.مامانشم گفت تو زنتو بدنام میکنی ک حالا ما فک کنیم خبرچینه حتما اون اومده فوری بهت گفته

2706