2737
2734
عنوان

بچه یک ساله تب داره چیکار کنم؟؟

56 بازدید | 13 پست

من پرستارشم..تا حالا برام پیش نیومده..صب بیدار شد کسل بود و بهونه میگرفت...دیگه خوابوندمش ولی تب داره..چیکارش کنم تبش بیاد پایین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تب سنج گرفتی؟

شاید بدنش فقط گرم شده

با مادرش تماس بگیر، پتو و ..روش ننداز 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
شیاف چی بزارم؟؟

هیچ دارویی سرخود نده عزیزم

شما مادرش نیستی و ممکنه دردسر برات بشه

حتما با والدینش تماس بگیر

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
با تب سنج گرفتی؟ شاید بدنش فقط گرم شده با مادرش تماس بگیر، پتو و ..روش ننداز 

نه ولی مشخصه نسبت به روزای دیگه  داغتره بدنش...کسل و بی حالم بود..هر روز کلی بازی میکنه..اما الان خوابوندمش

2738
به مادرشم زنگ میزنم ج نمیده

پیام بده یا به پدر ش زنگ بزن . یا مادر بزرگی چیزی که شمارشو داری. لباسم زیاد تنش نکنی بزار جاش خنک باشه اگه دیدی شدید شد با آب ولرم پارچه خیس کن کشاله ران و پاهاشو خنک کن. رو پیشونیش نزاری سینوزیت میشه