2726

لطفا آدرس دقيق بدين چون جايي رو بلد نيستم

يه كلبه ي كوچيك چوبي هواي آفتابي و من و تو 😍😍😍😍🌳🌿🍀☘💐🌺🌻🌸

من کرمانشاه نیستم فقط بازار کفش و فردوسی و مسکن میدونم دارن ... ادرسشم دقیق نمیدونم 

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

22بهمن . چهار راه نوبهار. بازاره اونجا

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728
عزيزم بگم چيه گلستان؟

هیچی فقط بگو میخوای بری گلستان ... بالا شهر کرمانشاهه 

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
 22بهمن . چهار راه نوبهار. بازاره اونجا

نه عزیزم محله ست. منطقه ۲۲ بهمن. فقط بگی چهار راه نوبهار میبرنت دیگه اون چهار راه خیابوناش بازاره.

یه بازار دیگه که بزرگتر و اصلی تر هم هست ،میدان مصدق هست، بری میدان مصدق دیگه از دبیراعظم شروع میشه تا پایین، بپرسی بهت میگن

بگو مصدق خیابان دبیراعظم. کلا بازاره،

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸