2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اهان اخه از صفر تا صد یاد میده  چن وقته میبینی شما؟ تاثیر داشته

من تدریس میکتم برا کودک رشته دانشگاهیم  زبانه تو یوتیوب برا تقویت مهارت گفتاری و شنیداری لایو میذاره داستان میگه میبیم

سلام عزیزم بله میبینم.

راستش من سطحم مبتدی نبود خیلی.صفر تا صد پریا رو شروع کردم و همزمان ویدیو های دیگش غیر صفر تا صد مثلاً لایو هایی که می‌ذاره ،چطوری مثل یک native speaker صحبت کنیم و .. پریا رو هم میبینم .

عزیزم زبان همش تمرینه ،هر درسی که میبینی بعدش باید تمرین کنی که یادت بمونه. و از همه مهم تر باید صبر داشته باشی فکر نکنی سه چهار ماهه میتونی خدا بشی تو زبان اگه سطحت مبتدی هست.

پریا با کتاب های four corners پیش میره.اگه باهاش کار می‌کنی میتونی کتابها رو بگیری با درس‌هایی که میده تمرین کنی.

در کل پریا برای من خیلی مفید بوده.  

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
سلام عزیزم بله میبینم. راستش من سطحم مبتدی نبود خیلی.صفر تا صد پریا رو شروع کردم و همزمان ویدیو های ...

اهان راستش سه چهار ماهه که نه😁 یه دو سه سال قشنگ گذشتم براش  برنامه های اموزشی دیگه ای هم کار میکنم همزمان باهاش ۵۰۴رو هم میخونم 

اره خیلی خوب توضیح میده ادم یادش میمونه ولی خب درسته باید تمرین کرد کتابش لازمه؟ اخه خودش همونایی که میگه رو مینویسم 

شما الان انگلیست کامل چن وقته با پریا همراهی؟  به نظرتون من با این کارایی که گفتم دو ساله خوب میشه زبانم 

کاربری دست دونفر
اهان راستش سه چهار ماهه که نه😁 یه دو سه سال قشنگ گذشتم براش  برنامه های اموزشی دیگه ای هم کار ...

من خودم کتابها رو گرفتم دارم کار میکنم به نظرم خوبه برای تمرین کردن، اقلا برای من.

نه عزیزم انگلیسیم کامل نیست ، من قبل از پریا هم زبان میخوندم اما همه مهارت ها رو با هم کار نمیکردم، مثلا لغت جدا میخوندم ، گرامر جدا و .. اما خیلی موثر نبود .از اول آبان امسال با پریا شروع کردم و منظم دارم باهاش پیش میرم.

فقط اینو بدون، اگه تلاش کنی و پافشاری کنی روی هدفت حتما بهش میرسی. 

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
من خودم کتابها رو گرفتم دارم کار میکنم به نظرم خوبه برای تمرین کردن، اقلا برای من. نه عزیزم انگلیسی ...

افرین 

میدونی یه برنامه دارم البته پولی گرفتم مثلا چن ماه یا چن سال میتونی داشته باشی وقتی گرفتی برا همیشه نه ولی  هم شنیداری هم گفتاری ... رو اموزش میده من زیاد کار نکردم البته تازه گرفتم ولی خوبه به نظرم 

کتاباش هر جا میدا میشه؟

کاربری دست دونفر