2726
عنوان

من دیگه طاقت ندارمممم😭😭😭😭

416 بازدید | 34 پست

من الان تازه اول هفتخ سی هستم و بچه ام وسطای فروردین دنیا میاد، تا اون موقع دق میکنم، دیگه هم از بارداری خسته شدم، از مدل خوابیدن خاص، از دستشویی رفتن، از لباس گشاد پوشیدن، بی حالی، کم تحرکی و... هم اینکه دوست دارم بچمو بغل کنم

😭😭

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب خواب بچه ام رو دیدم، خواب دیدم دم رفتن به سرکار، گریه میکنه، من از گردن بغلش میکنم، میگذارم رو شونه ام، بعد انقدر راحت آروم میشه، بعد میگذارمش سر جاش

اصلا خیییلی خواب خوبی بود، کی میاد این روزا😭

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2728
دیگه باید تحمل کنیم ولی ارزشش رو داره 

شما که دو هفته مونده، خوش بحالت 😭

دیشب خواب بچه ام رو دیدم، خواب دیدم دم رفتن به سرکار، گریه میکنه، من از گردن بغلش میکنم، میگذارم رو ...

ببین هر شکلی ک توخواب دیدی دقیقا همون شکله منم خوتب پسرمو دیده بودم 

ب نظرم از همه بدتر دستشویی رفتنههههههه اونم شب 

اره با حالت گیجی و منگی😁

حوصلمم نمیشه دستامو بشورم

2706