2703
2553
عنوان

تلویزیون چه مارکی بردارم برا جهازم .هرکی یک نظر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2129 بازدید | 66 پست
من شنیدم مارک الجی تقریبا دوساله اصلیش وارد نمیشه همه واردات چینه من تقریبا یک ماه پیش یخچال دوقلو ...

منم التتو خواستم بردارم مغازه داره کلیپ نشون داد پشتش باز کردن برچسبی بود برچسب کندن زیرش نوشته مال چین نه کره

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا کنه خوب در بیاد رفتم هیمالیا بخرم گفتن التو خوبه باز دنبال آلتو بودیم که آخرین مغازه گفت همه موت ...

نه بابا خوبه خیالت راحت

مال من ۷ سال کار کرده دیگه به هر حال تازه میخوام عوضش کنم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
یخچال سوزان خریدم دیشب

دلت بد نکن برای چیزی خریدی شاید بگی خرافاته ان شاالله قبل استفاده ی بسم الله بگو ی توحید بخون فوت کن بگو برام خوب کار کنه خدایا (من سر وسایل برقیام اینکار کردم خداروشکر تا حالا خوب بودن)...چون می بینی دیگه خودت برقیا شانسیه گاهی مارک گرونم بد در میاد .....برای وسایل خرده ریز ب پارس خزر هم فک کن من وقتی میخواستم جهاز بخرم ی عاااااالمههههههه در مورد مارکای مورد نظرم تحقیق کردم مثلا برای چایساز هم خارجیشو هم ایرانیشو درنظر گرفتم تحقیق کردم ....من خارجی برداشتم البته اما خب مدنظرم پارس خزرم بود چون الان خب خیلی گرون شده خارجیا اونجا ارزون بوود الان واقعا گرونه

خدایاشکر🌹
2720
دلت بد نکن برای چیزی خریدی شاید بگی خرافاته ان شاالله قبل استفاده ی بسم الله بگو ی توحید بخون فوت کن ...

مرسی عزیزم خیلی دلهره داشتم ولی چشم همین کار میکنم قبول دارم وسایل برقیا شانسی انشالله برا من خوب باشه آخه پول زحمت کشی جفتمون شوهرم بچه طلاقه خودمم بابام چندین سال عمرش داده به شما

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
2714
مرسی عزیزم خیلی دلهره داشتم ولی چشم همین کار میکنم قبول دارم وسایل برقیا شانسی انشالله برا من خوب با ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم ....خدا خودش می بینه دارین چجوری تلاش میکنین ماهم موقع خرید کالا شوهرم چون خودش میخرید روش خیلی فشار بود منم تلویزیون و یخچالمو مارک برنداشتم و معمولی برداشتم کاملا ....تلویزیون هایر رو هم روش فک کن الان نمیدونم چقده اما فک نکنم قیمتش ب گرونی مارکای معروف باش من ازش راضیم صدا و تصویرشم خوبه ....

خدایاشکر🌹
خدا کنه خوب در بیاد رفتم هیمالیا بخرم گفتن التو خوبه باز دنبال آلتو بودیم که آخرین مغازه گفت همه موت ...

من یخچال فریزر فروزان دارم اسمش ایرانی ولی موتورش سامسونگ کره ای اصل ۱۴ سال در بدترین شرایط دارم ازش استفاده میکنم ولی گوش شیطان کر هنوز تعمیرات نداشته شرایط یعنی جلوی پنجره جنوبی طبقه ۴ که هیچ مانعی برای کم کردن شدت گرما خورشید وجود نداره و این یکی طرف یخچال هم یک سماور گازی به صورت ۲۴ ساعت روشن و جوشان

تنها ضعف این یخچال ضعیف بودن جنس طبقه های روی درش هست که اگر دقت کنید مشکلی پیش نمیاد زمانی هم بشکنه قیمت خیلی گرونی نداره 

ولی خالم بعد از من هیمالیا گرفت سروصدا که دیوانه میکرد سرمایش هم بی کیفیت بود ۲سال بیشتر مهمون خالم نبود الان ایشون هم فروزان گرفته و خیلی راضی هستند 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2706