2726
عنوان

تلویزیون چه مارکی بردارم برا جهازم .هرکی یک نظر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 66 پست

من همه وسایلام الجیه و عالیه خداروشکر . از من به تو نصیحت برقیاتو مارک خوب بخر بقیه وسایلاتو مارک متفرقه بخر . چون برقی اگه خراب بشه دیگه درست نمی شه و زود زود باید تعمیرش کنی . اون وقت پول اولیه تم هدر رفته . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم يخچالم سوزانه، خداروشكر راضيم

منم سوزان خریدم ۳۴۰۰ازدیشب دلهره دارم آخه بدون پشتوانه دارم جهازم میخرم هزار تومن برام هزار تومنه 

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
من سونی میخواستم . خیلی گرون شد. HTCگرفتم. از مشتقات ال جی هست. راضی ام. کیفیت صدا و تصویرش و ظاهرش ...

شانس آوردی سونی نخریدی.تلویزیون مادرم سه بار خراب شد.شوهرم اینا هم قبلا داشتن اونم همین طور بوده.

من همه وسایلام الجیه و عالیه خداروشکر . از من به تو نصیحت برقیاتو مارک خوب بخر بقیه وسایلاتو مارک مت ...

وسایل خورده ریز آشپزخانه م گوسونیک .ویداس الآنم تیکه ها بزرگن مونده پول زیاد ندارم مارک خوب بگیرم

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
منم سوزان خریدم ۳۴۰۰ازدیشب دلهره دارم آخه بدون پشتوانه دارم جهازم میخرم هزار تومن برام هزار تومنه&nb ...

نه اتفاقا يخچال خوبيه.. نگران نباش.

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..

عزیزم یخچال من سوزانه ۷  سال پیش خریدم برا جهیزیه واقعا به معنی واقعی آشغاله توش پره آب میشه ها میوه ها خراب میشن مدل شمارو نمیدونم برا من ااز ایناس که پلیینش فریزره خلاصه از من بعت نصیحت نخر

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

عزیزم tcl  خوبه دوو هم همینطور و ایکس ویژنم خوبه هم برندای معتبرین هم شناخته شدن ولی راستش سوزان یخچالش شنیدم اما تی وی شو نه ...ولی برو نظرات دیجی کاالا بخون مطمئن شو بازم خوشبخت بشی😘

خدایاشکر🌹
2706