2737
2734
عنوان

به خواستگارم بگم موهام خیلی کم پشته؟

15072 بازدید | 205 پست

من حدود سه ساله موهام خیلی کم پشت شده ، این یه سال اخیر با خود درمانی و زدن این روغن اون روغن به سرم بدتر هم شد ، هم کم پشت تر شد هم بد حالت ، حالا به نظرتون با این وضع پسری پیدا میشه که منو با این موهای کم پشت بخواد؟ یه خواستگار دارم نمی‌دونم اگه جدی تر شد باید بهش بگم که موهام خیلی کم پشته یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببین واقعا ی مرد ارزش استرس هنچین چیزی نداره

موهات کم‌پشته فداسررررت

بخاطرموهات میخوادت همون بهترکه بره

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

بگو اگر نخواست به جهنم 

کسی که واسه موهات بره پسفردا هم میخواست واسه صد تا چیز ظاهری دیگه بره 

آدم تا آخر عمر زیبا نیس

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2706