2410
2553
عنوان

شیر خشک نان 2 یا؟

80741 بازدید | 18 پست
سلام بچه ها دیروز آتوسا رو بردم دکتر گفت شیرت ضعیفه باید بهش شیرخشک بدی منم از امروز نان 2 براش گرفتم توش آهن داره یعنی قطره آهنش رو هم باید بدم؟ اصلا" نان 2 خوبه واسه شروع آتوسا الان 9 ماهشه شیر خشک خوشمزه تر و مقوی تر چی هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نان تحت لیسانس شرکت نستله یکی از معروف ترین شرکت‌های غذای کودک در دنیاست. پس مطمئن باشید هیچ وقت کیفیت پایینی نخواهد داشت. علت ارزانتر بودن نسبت به سایر انواع به علت تولید در داخل خود کشور است. باقی شیرخشک‌ها وارداتی هستند پس تعرفه گمرکی 100 در صد دارند. در ضمن اطلاع دارم که نان از شیرهای داخل ایران استفاده نمی‌کنه و شیر را از نیوزلند وارد میکنه چون معتقده میزان افلاتوکسین شیرهای ایران برای کودکان بالاست. فرزند خود من که 8 ماهه است از نان استفاده می‌کنه -
2714
مامان آتوسا یعنی تا حالا دکترا بهت نگفته بودن شیرخشک بده؟من جای تو بودم زودتر میدادم بچه جون بگیره هروقت تاپیکات رو میخونم دلم برا بچه طفلکی میسوزه.خودتم حرص میخوری.ببین من خودمم شیر مادر میدم ولی اینو بدون حتا اگه بچت از این به بعد شیر خودتو هم نخورد عیبی نداره بذار بچت جون بگیره.اون تمایزی که شیر مادر داره و از لحاظ ایمنی و ...خوبه همون 3-4 ماه اول بهش میرسه.من که نمیدونم طعم شیرها چطوریه ولی به نظر من خوشمزه اشو بگیر خوب بخوره.داریم میریم به فصل سرد بذار تا اون موقع وزن بگیره خدای نکرده یه سرما خورد گوشت تنش آب نشه.
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
سرلاک هم بهش بده وزن میگیره.انشالله ماه دیگه ببریش دکتر حسابی وزن بگیر
من از وقتی بچه دار شدم دلم برا همه نی نی ها میسوزه و از ناراحتیشون دلم کباب میشه.خیلی وابسته مادرن کوشولوها
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
سلام محمد مهدی من شیر خودمو می خوره اما ماه بعد می خوام برم سر کار و می خوام شیر خشک رو کمکی بهش بدم قبلا هفته ای چند بار بهش شیر خشک ببلاک می دادم و خوب می خورد اما تازه واسه اش نان گرفتم هر کار می کنم لب نمی زنه موندم چکار کنم؟یعنی مزه اش بده که نمی خوره؟مامانا می گین از چیه؟
...
سلام من هم دیروز شیرخشک نان جدید خریدم تا وقتی که خونه نیستم همسرم به نی نی بده. اولش نمی خورد و از دهنش میداد بیرون ولی نصف شب که بهش دادم خورد. الان هم که داشتم آموزشش میدادم نصفشو خورد بعدش گریه کرد که شیر خودمو بهش دادم تا خوابید. فکر میکنم چون شیر خشک نان شیرین نیست بچه زیاد خوشش نمی آید و این یه مزیته که شیر خود آدمو بعدش هم میخوره.
سلام نی نی منم6ماهشه.بخاطرکم گیر اومدن نان چند تا دیگه هم شیر بهش دادم واسه میعاد فرق نمیکنه چه شیریه شکمو همه چی دوست داره البته وزنش هم بد نیست 6 ماهگی 8/600بود اونقدر که میخوره تپل هم نیست
گـــــاهی اوقات یــــاد بعضی ها

ناخودآگاه لبخنـــــدی روی لبانت مینشاند،

چقدر زیباست این لبخندهــــا

و چــــه دوست داشتنی اند این بعضی هــــا
2706