2410
2553

بچه هاتون تونستن شیر مادر رو تحمل کنن

دختر من شیرم رو خورد و سینم رو راحت میگیره ولی شکمش باد کرد حالا دکترش گفته باید شیر خشک مخصوص نوزادان بخوره 

چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اره بعدا میتونی بدی فقط هرروز هر ۲ساعت شیرتو بدوش نزار خشک شه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
الان 28 روزه شیرمو نگه داشتم  شما هم بچتون نارس بوده؟

من نه عزیزم ولی برای زردی پسرم بیمارستان بودم اونجا به بچه های نارس شیرخشک میدادن ومادرها با شیردوش برقی شیرشونو میدوشیدن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2714
میشه بعدا شیر خودمو بهش بدم؟ 

اگر شیرتو نخوره خشک میشه و دیگه نمیاد..

سعی کن چیزای نفاخ نخوری و چیزای مقوی و آجیل و.. بخور بعد خودت عرق نعنا بخور که نفخ شیرت بره..

شیر مادر برای نوزاد نارس معجزه است.. شیرخشک چیه.. با دکترهای بیشتری مشورت کن و اصرار داشته باش رو شیر خودت..اونم تو این اوضاع آنفولانزا و.. شیر خودت نمیذاره بچه به هیچ وجه مریض شه ولی شیر خشک اصلا سیستم دفاعی بدن نوزاد رو تقویت نمیکنه..

حتما حتما حتما با دکتر دیگه و با تجربه تر و دلسوزتر مشورت کن..

شیر خودت هم زودتر وزن میده به بچه هم مقاومت بدنش رو بالا میبره..

لبنیات نخور به جاش قرص کلسیم بخور.. اکثر بچه ها اگر مادرشون چیزای نفاخ مثل سیر پیاز سبزی حبوبات لبنیات موز..بخورن نفخ تو شیر میره و بچه اذیت میشه..دو ماه بتونی رعایت کنی و عرق نعنا حتما بعد غذا بخوری و چیزای نفاخ نخوری و به جاش قرص و مولتی ویتامین بخوری بچه جون میگیره و راحت میشی..

اگر شیرتو نخوره خشک میشه و دیگه نمیاد.. سعی کن چیزای نفاخ نخوری و چیزای مقوی و آجیل و.. بخور بعد خو ...

آره خودم هم آرزومه شیرمو بخوره اصلا اون حسی ک سینمو میگیره یه چیزه دیگست 😢😢😭😭 ولی اگه نتونه شیرمو تحمل کنه چ میشه کرد 

ای خدا 

اگه مجبوره باشم چ کنم فعلا ک دارم شیرمو میدوشم خشک نشه

آره خودم هم آرزومه شیرمو بخوره اصلا اون حسی ک سینمو میگیره یه چیزه دیگست 😢😢😭😭 ولی اگه نتونه شیرم ...

ایشاا.. که خشک نشه ولی شیر دوش کجا و مک زدن کجا.. حتی اگر میتونی بچه یکی دیگه رو شیر بدی این کارو بکن.. چون با شیر دوش یه مدت شیرت میاد و هی کم میشه به مرور..

اصرارم بهت اینه که با دکترای بیشتری مشورت کنی..

چون تو خارج هم که میگن زنها مثل مادرای ایرانی با احساس نیستن دکترها اصرار شدید دارن که مادرا به بچه نارس شیر مادر بدن.. ببین کسی رو پیدا میکنی شیر بده به بچه ات ..شاید شیر کس دیگه به بچه ات سازگار شه..

قدیم که امکانات نبود چیزی به اسم دایه بود..الان که پیشرفت کرده.. ببین میتونی کسی رو پیدا کنی که تو به بچه اون شیر بدی اونم به بچه تو..یا لااقل اون به بچه تو شیر بده یه مدت تا این مرحله رو رد کنی..

خیلی بچه ات کوچیکه..گناه داره.. شیر خشک چیه آخه.. یه دکتر رژیم برو برنامه غذایی بدون نفخ بهت بده شاید شرایط بهتر شد.. منم شیرم کم بود دکتر گفت شیر خشک بده شیر خودمو هم میدادم کنارش ولی چون مدام مک نمیزد و شیرخشک میخورد شیرم خشک شد و شیرخشکی شد.. پدرم در اومده انقدر مریض میشه.. ولی سر دخترم تمام سعی ام رو کردم فقط شیر خودم و اگرم سیر نمیشد نبات داغ میدادم..شوهرم هر کاری کرد نذاشتم این شیرخشکی شه..گوش شیطون کر این قوی تر از پسرمه..

شیرایی که دوشیدی بزار تو فریزر..بعدا میریزی تو شیشه میدی میخوره.. سعی کن شیر مادر بدی..فقط باید شیرتو براش اکی کنی.. خیلی جوجوت کوچولوئه..خیلی.. حالا واکسن ها هم هستن.. لااقل نتونستی براش دایه بگیر شیرش بده..

ایشاا.. که خشک نشه ولی شیر دوش کجا و مک زدن کجا.. حتی اگر میتونی بچه یکی دیگه رو شیر بدی این کارو بک ...

مرسی از راهنماییت عزیزم آره راست میگی باید زیر بار نرم شیر دیگه بدن فعلا تونستم شیرم رو نگه دارم هر وقت احساس میکنم کم شده شیر افزا یا  جوانه گندم میخورم 

😭😭 الان شروع کردم رژیم بگیرم

توکل ب خدا

2706