2726
عنوان

خدایا امشب چم شده اخه؟

182 بازدید | 18 پست

خوابم که نمیبره 

گشنم هم شده

رقصم هم گرفته با آهنگ گوش دادنا😂😂

واویلا

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همش بخاطر اینکه منو راهنمایی نکردی چگونه باکلاس شوم🤣🤣🤣

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
اووووه بیا وسط💃

باور کن خیلی دارم خودم کنترل میکنم بلند نشم مثل دیونه ها تو تاریکی وسط اتاق نرقصم😂😂

نخند جدی گفتما

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

همین که تو نی نی سایت عضوی باکلاسی😎😎

نی نی سایت مخصوص افراد برگزیده هست 😁🌹

دوست عزیز کلاس تو رفتار ادمه اونی ک خاکی و مهربونه تو دل برو تره همه دوسش دارن وقتی وارد ی جمعی میشه همه خوشحال میشن کسی ک خودشو میگیره ن تنها باکلاس نیس ک تازه ب دوران رسیده ی بی کلاس هم هس

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
واویلا لیلی دوست دارم خیلی

نهههه دلم چینه سندی دارم گوش میدم

دیگه تا آخرش برو

امشب همه یه چی شون هس 🙄

😁😁😁

همین که تو نی نی سایت عضوی باکلاسی😎😎 نی نی سایت مخصوص افراد برگزیده هست 😁🌹

😘😁 واقعا هم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706