2726

خيلي بديها كردن بهم 

باردارم خيلي بي محلي ميكنن اصلا باهام حرف نميزنن 

دلم ميخواد برم😭😭امروز عصبي شدم به شوهرم گفتم ميرم بچرو بندازم فردا فقط ميخوام كاري كنم خانواده شوهرم ناراحت بشن همش گريه ميكنم و نفرينشون ميكنم😔😔

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب حسودن دیگه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
بچه ي خودتو بندازي ك از اونا انتقام بگيري؟؟مسخره نيست؟؟اينطوري از جگرگوشه ي خودت انتقام ميگيري منم ...

دلم نميخواد برم خونشون ولي وقتي دوستاشون مياد دست برنميدارن كه بيا بيا منم ميرم ولي حرف نميزنيم

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛

مشکل از خودته عزیزم شما حس مادرانت رو میخوای برای یک عده آدم بد زیر پا بذاری خونواده همسرت اگر ناراحتت میکنن اصلا نباید پشیزی برات مهم باشه زیباترین دوران رو داری سپری میکنی باید پر از عشق باشی هیچوقت بخاطر هیچ کس و هیچ چیز با همسر و بچت بد رفتاری نکن

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

منم ازشون متنفرررررم

بعد یکسال و خورده ای شب یلدا رفتم خونه شون چون پدرشوهرم با شوهرم دعواش شد به شوهرم فحش زن داد😐😐😐

حالم ازهمشون بهم میخوره

خدا می دونه شب یلدا چه حالی داشتم هریه پله که میرفتم بالا ده تا بدی شون به ذهنم می رسید

ولی من‌برعکس تو دوست دارم خدت بهم بچه بده تاسرگرم ش شم و به اونا وکاراشون فکر نکنم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
واقعا چرا اینطورین برای دختر خودشون خوب میخوان دختر مردم و زجر میدن 

بخدا دختر خودشون باردار بود هركاري ميكردن الان ولي من حتي ي تبريك ساده نگفتن

دلم نميخواد برم خونشون ولي وقتي دوستاشون مياد دست برنميدارن كه بيا بيا منم ميرم ولي حرف نميزنيم

چه ربطی به بچه تو شکمت داشت حالا؟ منم خانواده شوهرم طبقه پایینن ۸ ماهه محل سگ بهم ندادن تو بگو یه بار حالمو نپرسیدن ولی چه ربطی به بچه داره

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

مطمعن هستی بچه ات سقط کنی اونا ناراحت میشن نکن خواهرمن خداراشکر کن ک بهت ی نی نی سالم داده کاش خدا به منم بچه میداد میخوام ک هیچکی منو نخواد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706