2737
2734
عنوان

از مجردی خسته شدم 😢

1831 بازدید | 51 پست

۳۴ سالمه؛ مجرررررد؛ ترس از بالا رفتن سن و عواقبش به یک طرف نیاز زیاد عاطفی به ازدواج از طرف دیگه

واقعا دلم میخواد ازدواج کنم؛ اما نمیدونم چرا قسمتم نمیشه؛ بالا رفتن سن ؛ مجرد بودن ؛ و نگاه های سرزنش بار دیگران و طعنه و کنایه ها که بدجور دلم را می سوزونه خیلییی اعتماد به نفسم را گرفته

بدجور ناامید و افسرده شدم 

خسته شدم فکرم کار نمی کنه نمیدونم چکار کنم😢😭

خیلی ختم و دعا هم در این مورد برداشتم ولی نتیجه ای نداشت😭😭😭😭😭

لطفا نگید حالا ما که ازدواج کردیم چی شد

نیاز زیاد عاطفی خودم به ازدواج و نگاههای غمگین پدر و مادرم به من بدجور غصه دارم می کنه 😢😢😢😢😭😭😭😭😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر تواجتماع باش

ی سری ادماهستن معرف ازدواج

با اونا ملاقات داسته باش

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2728
شاغل نیستم گلم

همین‌خیلی بده😭

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2738
تو خودت ترشیده ای😆

ببین

منو ریپلای نکن

من عصاب درستی ندارم

باشه؟؟؟؟

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2706