2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسم دعا میکنییییی؟؟چند وقت اقدام بودی؟ماه اولی ک لتروزول خوردی باردار شدی؟

ان شاالله باردارمیشی،من الان تواسترس جنسیتم،من ۳ماه خوردم ویک ماه استراحت نشدم،پریودپنجم دوباره خوردم وامپول که دیگه باردارشدم،البته باخارجیش بودبارآخر

.                                         
ان شاالله باردارمیشی،من الان تواسترس جنسیتم،من ۳ماه خوردم ویک ماه استراحت نشدم،پریودپنجم دوباره خورد ...

اها خب خداروشکر.پسر دوس داری؟منم عاشق پسرم دوس دارم بچم پسر بشه 

سلام موعد پریودیم۳۰بود دوم تا هفتم قاعدگیم قرص لتروزول خوردم و بعداز پاکی هم که روز هشتم میشد شب ها بعدازشام یه دونه قرص متفورمین میخوردم الان که ۴هست پریود نشدم ماه قبل هم دوفاستون خوردم دوروز زودتر پریود شدم دوسه روزه سرگیجه میگیرم و چشام سیاهی میره نمیدونم از عوارض متفورمینه یا علائم بارداریه..چندروز پیش هم دودفعه ای شدید زیر شکمم درد میومد سینه هامم دردمیکنه چون علائم قاعدگیمم هست نمیدونم باردارم یا قبل قاعدگیمه...میترسم باز بی بی منفی شه الان یک سال و نه ماهه که منتظرم قبلا سه دوره کلومین خوردم و امپول هم زدم جواب نگرفتم لتروزول اولین دورمه...لتروزول و متفورمین تاخیری میاره؟میشه راهنماییم کنین ممنون

اره عزیزم چراکه نه من ۳ماهه باردارم بالتروزول وامپول

سلام ببخشید سایز فولیکول من 10بود روز چهاردهم پریودی دکترم گفت ماه بعد دارو بهم میده با کمک دارو ممکنه فولیکولام رشد کنن؟

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
سلام ببخشید سایز فولیکول من 10بود روز چهاردهم پریودی دکترم گفت ماه بعد دارو بهم میده با کمک دارو ممک ...

اره حتما اون داروبرای رشدفولیکوله

.