2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کل دنیا حرام میخورن جز مسلمونا  ولی به نظرم زنده خاریشون فاجعس 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2728

ن من فک میکنم شاید ی دلیل دیگه داره .اینا سال هاست  جونور میخورن چرا هیچیشون نمیشد ؟؟!ی حسی بهم میگه ی دست هایی تو کاره ولی کاربریمو دوست دارم .البته فقط حس منع .علمی نشنیدم چیزی 

فقط خدا 

خودشون گفتن از بازار ماهی فروشی ی شهر شروع شده انگار

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔
مرسیک اومـدین😐

خاهش میکنم عزیزم🥰

فکرکنم بخاطرسوپ خفاش بوده یاسگ   

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2706