2703
2553
عنوان

واااااای خونه تکونیه عید

168 بازدید | 14 پست

بچه هاعیدنزدیکه ازالان تنبلیم میادخونه روبریزم بیرون

زندگیه خوبی دارم ظاهرش چشه خیلیاروکورکرده یکی نیست به این خیلیابگه به ظاهرهمه چی خوبه ولی همه چیزکه به ظاهرنیست آخه ‌((ممنون میشم اگه واسه تنهامشکل زندگیم صلوات بفرستید))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من تازه عروسم وسایل و خونه م نو 

فقط ی تمیزکاری نیاز داره که اونم خودم چون شاغلم زیادوقت نمیکنم از خدماتی ی کمک میارم

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
امروز با شوهرم اتاقارو تموم کردم آخیش😎😎😎😎

خوووش به حالت😒😒

زندگیه خوبی دارم ظاهرش چشه خیلیاروکورکرده یکی نیست به این خیلیابگه به ظاهرهمه چی خوبه ولی همه چیزکه به ظاهرنیست آخه ‌((ممنون میشم اگه واسه تنهامشکل زندگیم صلوات بفرستید))
2714

مایکساله خونه خودمون نبودیم شهردیگه بودیم یه هفته اس برگشتیم خونه من یکم حساسم وکارکسه دیگه روقبول ندارم احساس میکنم تمیزنمیشه وبرق نمیوفته نزدیکه عیدم هست یکمم متراژخونه بالاست واقعاسختمه

کممممممک مامانم ومیخوام ولی خونواده ام شهردیگه ان😂😂😂😂😂

منم شروع کردم بچم کوچیکه نمیتونم تندتندکارکنم برای همین زود شروع کردم که تموم شه. امیروز لباسارو جم کردم اضافه هاشو دادم کسی کیفو کفشای اضافممو هم رد کرذم رفت  کلا گاکسازی کردم فردام میخام پرده هارو دربیارمو بشورم چندتاشو امروز کاورای رختخوابارو هم شستم شوهرم بیاد ببریم بزاریمشون تدکمذ مامانم خونه خودم خلوتترشه یکم

منم شروع کردم بچم کوچیکه نمیتونم تندتندکارکنم برای همین زود شروع کردم که تموم شه. امیروز لباسارو جم ...

خوش به حالت

2706