2726
عنوان

شپش سر دخترم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید پتو و بالش و ملافه های خودتونم بشوری . لباساشو همه دو بجوشونی . شونه ها رو عوض کنی . خونه رو کامل روزی دوبار جارو کنی. تخم شپشارو از سرشون دونه به دونه تا آخر جدا کنی. اسپری بگیر کل خونه رو ضد عفونی کنی

کمه ها ولی ریشه کن نمیشه😔😔😔😔😔😔😔 شامپو برا بچها مضر نیس؟

شامپو نزدی براشون؟؟؟؟؟ اگه نزنی که نمیمیرن و یکسره تخم گذاری میکنن اول شامپو رو بزن بعد اون کارایی که گفتمو بکن مال همونه هی برمیگردن

عزیزم باید تخم ها رو هر روز دونه دونه با دست در بیاری

شونه مخصوص رو بگیر داروخونه ها دارن روزی چند بار شونه بزنه

سرکه هر روز بزنه تا ۳۰ دقیقه بمونه رو سرش

بعدش سس بزنه. البته شب موقع خواب هم باید سس رو سرش بزنه .

تا سه روز این کار رو انجام بده و تا یه ماه هر روز موهاش رو چک کن.

بعضی رو زا هم سرکه بزنه.

لباساش رو همه بنداز تو اب جوش

تشک و بالشت فضای بزار چند روز جلو افتاب

داخل پلاستیک هم میتونی بذاری و گره بزنی تا حداقل ۴۸ ساعت

پسر خالم داشت همین کارارو انجام داد خوب شد

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

پارک و مکانهای عمومی(تاکسی،اتوبوس و....)ک میری حواست باشه....کلا بخاطر سگ و گربه تو مکانهای عمومی شپش زیاد شده

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
 اره عزیزم چون از ترس رفتم کوووتاه کردم ک بتونم راحت رسیدگی کنم‌‌.الانم هیچی ندارم  من ...

همه کار هایی رو که انجام میدی برا بچه هات برا خودت هم انجام بده

چون ممکنه داشته باشی و متوجه نباشی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
همه کار هایی رو که انجام میدی برا بچه هات برا خودت هم انجام بده چون ممکنه داشته باشی و متوجه نباشی

وای خیلی خسته شدم

از بس استرسشو میکشم ک انگار مریض شدم..کاش کلا ریشه کن شه از ایراان

چون خیلی سخته

#اسیر_شدیم_این_وقت_روز🙋‍♀️
2706