پیگمنتیشن نمیدونم چیه ولی من میکروبلیدینگ کردم وحشتناک درد کشیدم اثرش روم این بود که تا یه هفته قلب درد شدید داشتم،اگه مثل این باشه انقد درد بکشی شیرت مطمئنم شیر خوبی نخواهد شد برا بچه ت

زندگی زیباست...😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من حدود ۲۵روز پیش رفتم میکرو بلدینگ اصلا درد نداشت.باید بگی بی حسی واست بزنه

شیردهی رو نمیدونم باید بپرسی 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
پیگمنتیشن نمیدونم چیه ولی من میکروبلیدینگ کردم وحشتناک درد کشیدم اثرش روم این بود که تا یه هفته قلب ...

من اصلا درد نداشتم.باید میگفتی بی حسی واست بزنه.یکم ک بی حسی میرفت من دردم میگرفت سریع میزد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عه اينم همونه چند وقت بعد زايمان بود

من بچم سه سالشه،ولی با این وجود انقد اذیت شدم،اصلا توصیه نمیکنم ب شما،اصلااا چون زایمان و بارداری کلی ضعیفت کرده الان و شیردهی هم مزید بر علت،فعلا طرف درد نرو،حداقل بخاطر اینکه شیرت با کیفیت باشه برا بچت،

زندگی زیباست...😊
من اصلا درد نداشتم.باید میگفتی بی حسی واست بزنه.یکم ک بی حسی میرفت من دردم میگرفت سریع میزد

والا بی حسی هم زد و کامل بیحس بود و مثلا دست میزدم رو پوستم هیچی حس نمیکردم ولی خراش هایی ک با اون لعنتی میداد رو کامل حس میکردم

زندگی زیباست...😊
والا بی حسی هم زد و کامل بیحس بود و مثلا دست میزدم رو پوستم هیچی حس نمیکردم ولی خراش هایی ک با اون ل ...

چ جالب

من خ حساسم ولی هیچی حس نکردم