2726
عنوان

باردارم فشار خونم بالاست

90 بازدید | 15 پست

سلام من زیر نظر دکترم برای فشار خونم و قرص مصرف میکنم . کسی بوده تو بارداری فشار خون بالا داشته بوده اگر بوده بگه از چه دارویی استفاده میکرد و پیش چ دکتری میرفت ممنون میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته ی چندی عزیزم نگران نباش انشاالله با قرص که میخوری کنترل میشه ولی به هیچ عنوانی نمک نخور وتوغذا واسه خودت نریز 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2728

من فشارم بالا بود دکتر ختم بارداری رو داد

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

چندماهته؟

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
اره زیر نظر دکتر قلبم ۲۲ هفتمه فشارم ۱۴

خیلی مراقب باش ..خطر تشنج خودت و یا خدای نکرده مرگ جنین زیاد میشه غذا زیاد نخور نه سیر بشی نه گرسنه بمونی

سابقه مسمومیت بارداری هم داشتم دو بار

نمک نخور خیار و لیمو ترش و گریپ فروت بخور .چیزای شیرینم زیاد نخور .

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤

آزمایش خون بگودکتربنویسه

پروتیئن دفع نکنی

نگران نشو نگرانی فشاررابالامی بره.

اماازدکترت درموردمسمومیت بپرس وآرامشت راحفظکن

صبح هابه گل وگیاه نگاه کن موسیقی ملایم گوش کن

2706