2733
2739

من‌هفته ی ۲۸ هستم واژنم یه جوری تیر میکشه جیغم در میاد انگار سوزن میزنن ....کمرم هم درد میکنه وقتی سرپا باشم‌...جفتم‌ یکم‌پایینه ولی سر راهی نیس طول سرویکسم هم خوبه

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

هفته ۱۶ اینا اینجوری بودم چند روزی وحشتناک تیر میکشید بعدش معلوم شد عفونت ادراری دارم البته من‌پهلوهامم درد میکردن خیلی بد بود

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

منم ۲۸ هفتم ۲۴_۲۵ هفته دردِ این مدلی داشتم الان بهترم

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته ۱۶ اینا اینجوری بودم چند روزی وحشتناک تیر میکشید بعدش معلوم شد عفونت ادراری دارم البته من‌پهلوه ...

من‌هفته ی ۱۲ ازمایش ادرار دادم عفونت نداشتم احتمالا عفونت واژن دارم چون گاهی سوزش میگیرم...چهارشنبه نوبت دکترم هست 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
2731
من‌هفته ی ۱۲ ازمایش ادرار دادم عفونت نداشتم احتمالا عفونت واژن دارم چون گاهی سوزش میگیرم...چهارشنبه ...

میشه بپرسم طول سرویکست چند بود؟؟؟

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
من‌هفته ی ۱۲ ازمایش ادرار دادم عفونت نداشتم احتمالا عفونت واژن دارم چون گاهی سوزش میگیرم...چهارشنبه ...

من عفونت واژنم دارم اصلنم خوب نمیشه دودوره تاحالا متریندازول شیافشو گذاشتم ولی انگار نه انگار 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2738