2733
2734
عنوان

بگید چیکار کنم جی بگم به شوهرم حالا

274 بازدید | 15 پست

آقا منو شوهرم باهم مریض شدیم بعد پنجشنبه ظهر تا حالا تو خونه ایم مامان بابا اون که هیچی کلا زیاد رفت و امد نداریم با اینکه طبقه پایینمونن

ولی پدر مادر من رابطمون باهم باز بهتره خیلی . فقط دیشب بابام زنگ زد حالمونو پرسید مامانمم صبح زنگ زد بهم

ولی شوهرم میگه من از مامان بابای تو که با هم رفتو امد داریم انتظار داشتم بیان یه سری بزنن بهمون حداقل پنج شنبه جمعه رو که تو خونه ایم باباتم که تو خونه بود!!

چی بگم اخه بهش؟ والا منم انتظار داشتم یه سر میومدن اخه هرچیمون میشد یه سر میزدن بهمون!!

رومم نمیشه زنگ بزنم بگم چرا نیومدید عیادت ما اخه چیکار کنم!!؟ چی بگم به شوهرم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو شاید روز جمعه ای مهمون براشون اومده 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

بگو نشده وقت نداشتن یه راهی ببار بگو چند باز زنگ زدن حتی عذر خواهی کردن گفتن انشالله به زودی میاییم سر میزنیم

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین
2706