2726
عنوان

خانمهاي باردار من آمپول پرولتون

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 25 پست
سلام عزیزم سرویکست شکمی چک شد؟

سلام چه خبرنی نی چطوره من یه بارواژینال رفتم دیدم خیلی راحته علکی میترسیدم ولی بعدش چون استرس میگرفتم نخواستم چک بش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میزنم شمابراچی میزدی؟

زايمان زود رس

هفته ٣٠ لكه بيني داشتم بعد دردم دارم

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
ممنونم گلم. میگم این۱۵ باواژینال چک کردی؟

اره شکمی ۲۱بود

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2728
من بعدسرکلاژ انومالی داشتم حدودسه هفته بعد.شکمی۳۶ بود.یعنی درسته؟

احتمال زیادغلط باایناگول نخوریاتومطلققققق بخواب باستراحت شایدبره بالاولی کم نه این همه

احتمال زیادغلط باایناگول نخوریاتومطلققققق بخواب باستراحت شایدبره بالاولی کم نه این همه

مطلقم تااخر. جای معتبر رفتم سونو ان تی هم۳۷ بود دوهفته بعدش تومطب واژینال۱۹ بود.نمیدونم خودمو دلداری دادم ک رفته بالا حداقل استرس نگیرم

مطلقم تااخر. جای معتبر رفتم سونو ان تی هم۳۷ بود دوهفته بعدش تومطب واژینال۱۹ بود.نمیدونم خودمو دلداری ...

ایشالاکه رفته بالاولی تومطلققققق بخواب

بعد طبيعي بودي يا سزارين

سزارین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببخشید شما همون پرولتونو میزنید من که گیر نیوردم  هیدروکسی پروژسترون میزنم اونم سخت گیر آوردم

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم