2726
عنوان

كارم شده گريه كردن.بياين خواهش

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 61 پست
تا اینجاش مادرت مقصره شوهرت ادم خیلی بدی بوده که بهش سلام نکرده ولی مادرت باید تحمل میکرد حالا رفته ...

شوهرم ب بابام زنگ زد گفت 

زنت فلانه الانه ....شوهرم خيلي ادم بديه خيلي خيلي

بابامم گفت برا ارامش هممون هم ك شده تنها بمون😭بابام نزاشتش

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا اینجاش مادرت مقصره شوهرت ادم خیلی بدی بوده که بهش سلام نکرده ولی مادرت باید تحمل میکرد حالا رفته ...

مامانومنم همین بود..‌‌من تا صبح دخترم بغلم بود نمخوابیدم...بهش زنگ میزدم مامان صبح بیا بگیر بچه رو من بخوابج...میگفت بگیر بخواب دیگه...اگر‌میمومد با اخم.

2728

با همسرت مشکل داری زنگ میزنی به خواهرشوهرت و نفرینش میکنی ؟!

خب خواهرمن اصلا چرا بقیه رو در جریان مشکلات زندگیت قرار میدی و باعث میشی تو زندگیت دخالت کنن بعد هم توقع داری بگی برادرت بمیره اونم بگه الهی آمین؟ 

الان فقط باید هم و غمت رسیدگی به نوزادت باشه نه این چیزا ، خودت هم باید تقویت بشی و از بخیه هات مواظبت کنی واقعا الان وقت این کارا نبود

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
شوهرم ب بابام زنگ زد گفت  زنت فلانه الانه ....شوهرم خيلي ادم بديه خيلي خيلي بابامم گفت برا ار ...

ینی شوهرت یه دفه انقد آدم بدی شد؟۹ماه پیش که میخواستی باردار بشی آدم خوبی بود که ازش باردار شدی

به همسرت رو دادی تمام 😑من الان پسرم یک ماه ۱۹روزش تا همین دوروز پیش خونه مامان همسرم بودم ازم نگهداری میکرد الانم اومدم سفر واگر نه هنوز بودم بعد تو گذاشتی بزنتت و زنگ نزدی خانواده ات بیان جمعش کنن

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
شوهرم ب بابام زنگ زد گفت  زنت فلانه الانه ....شوهرم خيلي ادم بديه خيلي خيلي بابامم گفت برا ار ...

عزیزم😔

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
اصلا دست خودم نيست كلا بغض دارم

عزیزم طبیعیه بعد زایمان یکم آدم افسرده میشه

سعی کن خودت رو شاد کنی

به اون کوچولوی ناز نگاه کن

براش آیندش رو ترسیم کن

به صداش به کاراش فک کن

ازش عکسای هنری بگیر مشغول شی

خدا رو شکر کن که گریه میکنه....دختر من همش خواب بود چون قندش افتاده بود و زردیش بالا وقتی بچه گشنه ...

بچه که گریه نمیکنه 

خودش همش گریه میکنه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706