2726
عنوان

كارم شده گريه كردن.بياين خواهش

1308 بازدید | 61 پست

خانوما ده روزه زايمان كردم

تا سه شب پيش مامانم كنارم بود(شوهرم با خانوادم قهر كرد سر ي موضوع )مامانم از پيشم رفت(من ي شهرغريب زندگي ميكنم(بيست و يك سال سنمه خواهر هم ندارم

دلم برا مامانم و بابام و داداشم تنگ شده يواشكي گريه ميكنم.الان شوهرم خوابيده بچمم خوابه خونه هم ساكت و سوت و كوره خيلي دلم گرفته)دو روزه ن ناهار خوردم ن شام خيلي حالم بده😭😭😭😭

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم اینکارو نکن شیرت خشک میشه

اصلا دست خودم نيست

كلا بغض دارم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
یا علی. مامانت چه فکری رفت ولت کرد بدنت داغون میشه بچتم مریض میشه تو الان باید پنج وعده غذا خورده با ...

مادرم با تمام وجود برام كار ميكرد و وقت ميزاشت

شوهرم قهر كرد گفت حق نداري حتي باهاش صحبت كني😭😭😭

الهی عزیزم.ایشالا ک مشکل شوهرتو خانوادت زودتر حل شه.بری نزدیکشون زندگی کنی

كاشكي بشه

منم شهرغریبم وقتی زایمان کردم بچم زردی داشت مادرشوهرم اینورمیرفت میگفت تقصیرتویه ک بچه زردی داره اونورمیرفت میگفت بچه هم بودم

الان میگم اگه این عقلموداشتم هیچوقت اجازه نمیدادم ب خوش جرات بده ک بهم اون حرفوبزنه.اونقدربهم اب گشنیزدراورده بوداورده بودبیمارستان میگفت بایدبخوری زهرم باشه بخاطربچت میخوری منم اون ک میرفت قشنگ میریختم سطل اشغال بیمارستان میومدم

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

عزیزم این به خاطر افسردگی زایمانه.نگران نباش تا ۱۰ روز دیگه بهتر میشی.به شوهرت بگو قرص امگا۳ از داروخونه برات بگیره .روز درمیون بخور .هم واسه شیرت خوبه و هم واسه ی روحیه ات  

2706